Нака з
Скачати 49.58 Kb.
НазваНака з
Дата конвертації23.08.2014
Розмір49.58 Kb.
ТипДокументы
mir.zavantag.com > Туризм > Документы


ВИКОНКОМ ІНГУЛЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Н А К А З
24.02.2014 Кривий Ріг №60
Про проведення районної інтелектуальної

гри для юних краєзнавців «Ерудит – 2014»
На виконання наказу МОН від 21 лютого 2007 року за № 136 «Про заходи щодо розвитку туризму в Україні», обласної Комплексної програми розвитку молодіжного туризму та краєзнавства «Люби і знай свій рідний край», районної програми розвитку туризму та краєзнавства серед дітей та учнівської молоді на період 2012-2020 роки та з метою створення умов для розвитку творчої індивідуальності кожного учня, залучення до корисних та цікавих справ, вивчення історичного минулого та сьогодення рідного краю, формування навичок аналізу та поглибленого пізнання явищ та подій навколишнього світу, розвиватку творчих здібностей, уваги, швидкісті реакції, ерудиції, логічного, інтелектуального та творчого мислення, вміння чітко сформулювати свою думку,

НАКАЗУЮ:

  1. 18.04.2014 року о 11.00 на базі центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Інгулецького району (дир. Глядченко Г.В.) провести районну інтелектуальну гру для юних краєзнавців «Ерудит – 2014».

  2. Затвердити умови участі у районній інтелектуальній грі для юних краєзнавців «Ерудит – 2014» (додаток ).

  3. Директорам закладів освіти:

3.1. Забезпечити участь учнів 9-10 класів згідно умов проведення районної інтелектуальної гри для юних краєзнавців «Ерудит – 2014».

Термін:18.04.2014 року

3.2. Заявку подати у друкованому і електронному варіантах до центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Термін:20.03.2014 року

3.3. Директору центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Інгулецького району Глядченко Г.В. забезпечити умови для проведення районної інтелектуальної гри для юних краєзнавців «Ерудит – 2014».

Термін:18.04.2014 року

4. Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (дир. Глядченко Г.В.):

4.1. Здійснити координаційну-методичну роботу щодо проведення даного заходу.

4.2. До 21.05.2014 року видати методичну розробку «Ерудит – 2014».

5. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради (www.ingulvo.dnepredu.com) в мережі Інтернет у визначений чинним законодавством термін.

6. Контроль за виконання наказу покласти на методиста районного методичного кабінету Мазуренко Л.Д.


В. о.начальника відділу освіти, І.Козлова

заступник начальника відділу

Мазуренко Л.Д., 406-56-32
Додаток

до наказу РВО

від 24.02.2014 №60
^ Умови проведення
районної інтелектуальної гри «Ерудит – 2014»

I. Мета конкурсу

- систематизувати та узагальнити знання вихованців з краєзнавства;

- розвивати творчі здібності, увагу, швидкість реакції, ерудицію, логічне, інтелектуальне та творче мислення, вміння чітко сформулювати свою думку;

- сприяти розумінню важливості навчання та володіння набутими знанням;

- підвищення інтелектуальної майстерності, розширення світогляду, виховання впевненості в собі, у власних силах, прагнення до самовдосконалення, вміння брати на себе відповідальність та виявлення найінтелектуальніших учнів району.

^ II. Час та місце проведення

Інтелектуальна гра «Ерудит – 2014» проводиться 18 квітня 2014 року в 13.00 на базі ЦТКЕУМ Інгулецького району.

III. Керівництво конкурсом

Загальне керівництво конкурсом здійснює відділ освіти Інгулецької районної у місті ради. Безпосередня робота з проведення гри покладається на ЦТКЕУМ (директор Глядченко Г.В), робота з дітьми – на педагогів – краєзнавців, керівників гуртків, об’єднань, клубів.

^ IV. Учасники

У конкурсі беруть участь учні 9-10 класів. Від кожної школи по одному учню.

V. Умови участі

Від кожного закладу бере участь 1 чоловік. Гра складається з 5 турів:

I тур – відбірковий. Кожному учаснику потрібно буде відповісти на два запитання. Кожне запитання оцінюється по 1-бальній системі. Кожному учаснику на роздуми дається 5 секунд. Перше питання буде пов’язане з життям і творчістю Т.Г.Шевченка, а друге з 70-ти річчям Перемоги у Великій Вітчизняній війні (Дніпропетровської області та Кривого Рогу).

II тур буде відда­но Пам'яті, Кмітливості, Швидкості, Логіці. А сфера знань—література: українська, зарубіжна, народна творчість, музика, мистецтво. Учасникам будуть задаватися питання, хто швидше зорієнтуєть­ся і підніме сигнальну картку ( у кожного учасника будуть сигнальні картки свого кольору), той має право відповідати. За правильну відповідь нараховується один бал. Кожен учасник має право лише на одну відповідь. Час для обдумування запитання — 10 секунд. Гра продовжується доти, доки не будуть вичерпані всі заплано­вані для гри запитання.

IІІ тур – півфінальний. У ньому братимуть участь 6 учасників. Цей тур самий складний, він починається з чистого листа і проходитиме в два етапи. На екрані буде шість тем. Кожен з учасників на першому етапі ІІІ туру вибирає одну тему, а на другому етапі, другу тему. В кожній темі 15 питань. На кожний етап, кожному учаснику дається одна хвилина. Кожна вірна відповідь оцінюється 1-им балом. Кожен з учасників за 1 хвилину повинен набрати найбільшу кількість балів – 15. Теми: Час та календар, Географія (крайні точки материків, ріки, озера, жолоба, моря, водоспади, острова, півострова, тощо), Країни світу, (столиці, розташування, коротка характеристика) Історія (імператори Риму, королі Франції. Правителі Русі, тощо), Сонячна система (інформація про сонце, планети та супутники планет, галактики, самі яркі зірки, тощо), Кіно, Біологія (термін життя тварин, маси та розміри тварин, термін виношування та кількість народжування тварин одноразово, ядовиті тварини, термін життя та висота дерев, ядовиті рослини, дальність перельоту птахів, швидкість польоту птахів та ін.., тощо), Геофізика (будова атмосфери, шкала швидкості вітру, шкала сейсмоактивності, тощо), Культура, мова, традиції (музи, жанри живопису, музики, кінематографії, епоси), Міфологія та релігія (подвиги Геракла, давньослов’янський пантеон, світові релігії, течії та церкви, християнські пости, основні християнські, мусульманські, іудейські свята) Особистості, Музика.

ІV тур – фінальний. У фінальному турі залишається 3 учасника. Цей останній тур буде проходити в один етап. По черзі учасникам будуть задаватися запитання на різні теми. Кількість питань 30. Час на обдумування 5 секунд. Кожне запитання оцінюється 1 балом. Кожен з учасників відповідає тільки на своє запитання.

20.03.2014 року кожен учасник повинен надати анкету в якій зазначено:

- прізвище, ім’я, по батькові;

- заклад;

- клас;

- вік.

Для участі у грі учасники повинні мати з собою бейджики, аркуші паперу, ручки.
VI. Підведення підсумків та визначення переможців

В інтелектуальний грі «Ерудит-2014» визначається один переможець та два призери. Призери нагороджуються медалями та грамотами відділу освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради. Переможець отримує кубок «Ерудит-2014». Стартовий внесок 10 грн. (подається разом з заявкою)

Схожі:

Нака з iconНака з
Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (дир. Глядченко Г. В.)
Нака з iconНака з
Про затвердження статистичної документації з питань допоміжних репродуктивних технологій
Нака з iconНака з
Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та
Нака з iconНака з
Глядченко Г. В. провести районну інтелектуальну гру для юних краєзнавців «Ерудит – 2013»
Нака з iconНака з
Затвердити Умови прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році, що додаються
Нака з iconНака з
Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства внутрішніх справ n 99 ( z0137-06 ) від 02. 02. 2006 )
Нака з iconНака з
Провести 27 вересня 2012 року Vрайонні змагання з паркового орієнтування згідно положення (додаток 1)
Нака з iconНака з
Першому заступнику та заступникам Генерального прокурора України, керівникам прокуратур усіх рівнів та галузевих підрозділів
Нака з iconНака з
...
Нака з iconНака з
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2013
звернутися до адміністрації
mir.zavantag.com
Головна сторінка