Генеральний директор тов “Альянс”
Скачати 90.29 Kb.
НазваГенеральний директор тов “Альянс”
Дата конвертації16.07.2013
Розмір90.29 Kb.
ТипДокументы
mir.zavantag.com > Право > Документы
ТОВ “Альянс” ЗАТВЕРДЖУЮ

Генеральний директор ТОВ “Альянс”

Циган петро Васильович
17 “__” ______________ 200_ р.

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ ГОЛОВНОГО ЕКОНОМІСТА


1. Загальні положення
1.1. Дана інструкція є нормативним документом в межах відділу освіти.
Охорона праці економіста заснована на чинному законодавстві (Закон України «Про охорону праці», Закон України «Про освіту», Закон України «Про обов’язкове державне соціальне страхування, Закон України «Про пожежну безпеку», «Кодексі законів про працю» та нормативно-правових актів з питань охорони праці, пожежної безпеки, техніки безпеки та безпеки життєдіяльності.
1.2. Економіст зобов’язаний дотримуватись вимог законодавчих та загальних нормативно-правових актів України з питань охорони праці, пожежної і радіаційної безпеки та безпеки життєдіяльності, нормативно-правових актів для загальноосвітніх навчальних закладів;
1.4. До роботи економістом допускаються особи які мають спеціальну освіту, відповідний стаж роботи і які пройшли:
- попередній (черговий) профілактичний медичний огляд;
- вступний інструктаж з питань охорони праці;
- первинний інструктаж з питань охорони праці на робочому місці чи спеціальне попереднє навчання і перевірку знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.
1.5. Виконання робіт не пов’язаних з основною роботою допускається тільки після проведення цільового інструктажу;
1.6. Повторний інструктаж із економістом, до проходження навчання і перевірки знань з курсу «Охорона праці і Безпека життєдіяльності», проводиться 1 раз в 6 місяців.
1.7. Економіст повинен мати навички в наданні першої медичної долікарської допомоги.

2. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
2.1. Оглянути своє робоче місце з метою усунення виявлених небезпечних для життя та здоров’я факторів.
2.2. У разі виявлення порушень або несправностей, вжити відповідних заходів щодо їх усунення та фіксування, а за потреби – повідомити начальника відділу освіти або особу, яка його замінює.

3. Вимоги безпеки під час роботи
3.1. Економіст в процесі роботи зобов’язаний:
- виконувати роботу згідно із своїми посадовими обов’язками;
- не залишати без нагляду своє робоче місце, коли офісне обладнання підключене до електромережі (комп’ютер, електроприлади тощо);
- запобігати порушенням правил внутрішнього розпорядку, охорони праці, пожежної безпеки, техніки безпеки та безпеки життєдіяльності.
- повідомляти начальника відділу освіти про всі не стандартні випадки під час виховного процесу;
3.3. Економіст забезпечує:
- експлуатацію у справному і безпечному стані обладнання, розташованого в кабінеті;
- впровадження досягнень науки і техніки з метою підвищення безпеки праці, попередження профзахворювань, пожеж.

4. Вимоги безпеки після закінчення роботи
4.1. Економіст після закінчення роботи повинен:
- провести огляд приміщення (кабінет не має бути захаращений сторонніми предметами);
- відключити електроприлади,
- забезпечити відсутність горючих матеріалів.
4.2. Повідомити начальника підрозділу або начальника відділу освіти про всі недоліки виявлені під час роботи.

5. Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях
5.1. При виявленні небезпечної ситуації (пожежа, землетрус, радіаційна безпека, неполадки в електрогосподарстві тощо), загрози для життя економіст повідомляє начальника відділу освіти, заспокоює оточуючих, оцінює важкість аварійної ситуації та забезпечує організацію її ліквідації та евакуації людей.
5.2 При виявлені пошкодження електроприладів економісту забороняється усувати поломку самостійно та із залученням осіб, що не мають при собі відповідних дозвільних документів усувати несправності в електромережі та на електрообладнанні. Необхідно виключити загальну подачу електроструму.
5.3. При виявленні пожежі економіст зобов’язаний негайно викликати пожежну частину, повідомити начальника відділу освіти. Вжити заходів згідно з планом евакуації на випадок пожежі, вивести працівників у небезпечне місце. Організувати роботу щодо збереження майна закладу та цінних паперів.
5.4. При спробах сторонніх осіб що вчиняють протиправні дії по відношенню безпеки життя чи здоров’я працівників або майна начальника відділу освіти економіст самостійно або за допомогою працівників викликає міліцію .
5.5. У випадку травмування працівників економіст організовує надання першої (долікарської) медичної допомоги чи самостійно її надає, а в разі необхідності і наступної допомоги медичних працівників, викликає швидку допомогу.
.
Розробив _________________

Погоджено_________________

�� Cᄉ�� +��-м стиснутого повітря тиском 0,3 – 0,4 МПа (3 – 4 кгс/см2) не знаходитись в камерах та колодязях, де встановлені засувки, вентилі, крани та інша арматура; відкривати засувку на дренажній трубі тільки в перервах подачі стисненого повітря.
3.22. Перевірити справність арматури, кріплення і законтрення фланців, а також надійність тимчасових заглушок при гідравлічному випробуванні (опресовуванні) систем теплопостачання та водопроводу; підвищувати та понижати тиск на випробовуваних системах (ділянках трубопроводів) поступово; не виправляти дефекти, що виявились при випробуванні на трубопроводі або арматурі, що знаходяться під тиском.
3.23. Установити біля закінчень труб надійні щити для захисту від окалини, піску при продуванні трубопроводів; не знаходитись навпроти або поблизу незахищених кінців труб, що продуваються.
3.24. Огородити місце виконання робіт добре видимими вдень та вночі сигнальними знаками при роботах по ремонту трубопроводів, зв’язаних із відкриванням каналів; ділянку трубопроводу, що ремонтується, відключити з двох сторін заглушками або перекрити вентилями (закритими на замок); в цьому випадку на обох вентилях вивісити плакати “Не включати – працюють люди”; відкривання каналів проводити тільки після особистого дозволу керівника робіт.
3.25. Дотримуватись заходів безпеки при роботі в траншеях та колодязях; не знаходитись в траншеях та колодязях під час опускання в них труб, фасонних частин та арматури; розтрубні труби опускати рострубом вверх; не скочувати труби ломами та вагами, а також не користуватись розпірками кріплення траншей в якості опор для труб.
3.26. Зволожувати ізоляцію трубопроводів, що розбираються, для запобігання пороховиділенню; при відновленні ізоляції із застосуванням дроту не залишати кінці дроту не загнутими, не застосовувати не відпалений дріт.
3.27. Проводити за допомогою гарячої води або пари відігрівання заморожених ділянок трубопроводів, а також арматури, що знаходиться в колодязях або неопалюваних приміщеннях; для цього ділянки або пристрої, що підлягають відігріванню, обгортають ганчірками і поливають гарячою водою; відігрівання парою проводити за допомогою шланга, по якому пара пропускається у замерзлий трубопровід через зняту фасонну частину або пробитий отвір (відігрівання замерзлих ділянок за допомогою відкритого вогню, включаючи паяльні лампи, забороняється).
3.28. Приступати до робіт по очищенню та ремонту котла тільки після повного його охолодження (ці роботи повинні виконуватись бригадою в складі не менше двох чоловік, один з яких повинен знаходитись ззовні, щоб у випадку необхідності надати допомогу працівнику, що знаходиться у котлі); при виконані робіт в котлах, топках та газоходах одягати спеціальний одяг, а також застосовувати лямочний страхувальний пояс з запобіжним канатом та захисні окуляри; при очищенні котлів від сажі та накипу піддувальні дверцята та шибери димоходів закріплювати у відкритому положенні; при лугуванні та кислотному очищенні котлів працювати в захисному одязі та захисних окулярах.
3.29. Виконувати роботи в колодязях тільки в складі бригади з 3-х чоловік (проводити роботу одній людині забороняється); роботи виконувати з дотриманням наступних заходів безпеки:
3.29.1. відкрити люк колодязя спеціальним гаком (забороняється роботи це руками або за допомогою випадкових предметів);
3.29.2. відкритий люк колодязя огородити, виставити біля колодязя автодорожній знак “Інші небезпеки”;
3.29.3. перевірити відсутність у колодязі вибухонебезпечних і токсичних газів за допомогою індикатора газу;
3.29.4. виявлений газ видалити з колодязя інтенсивним нагнітанням в нього свіжого повітря або наповненням його водою з наступним відкачуванням; після видалення газу провести повторну перевірку індикатором газу;
3.29.5. одягнути страхувальний пояс, до пояса прикріпити канат або трос, вільний кінець якого передати іншому робітнику, який повинен тримати його наверху обкрученим один раз навколо якого-небудь надійно закріпленого предмету (довжина каната (троса) за межами колодязя повинна бути не меншою ніж 3 м); при неможливості повного видалення токсичного газу з колодязя або неперервному його надходженні працювати тільки із шланговим протигазом, кінець шланга при цьому повинен виходити за межі колодязя.
3.30.Працювати в захисних окулярах при пробиванні отворів у стінах та перекриттях для прокладання труб або кріплення опор та підвісок; збирання стояків систем опалення, водопроводу та каналізації проводити в рукавицях та захисних окулярах; труби та трубні заготовки не притуляти до стін будівель та тимчасових споруд.
3.31. Просушити внутрішню частину труб до набивання їх піском для згинання в гарячому стані; при простукуванні та набиванні труб піском, нагріванні та охолодженні їх водою працювати в захисних окулярах та рукавицях.
3.32. При користуванні паяльною лампою:
3.32.1. перевірити її герметичність;
3.32.2. заправляти не більше ніж на 3/4 місткості її резервуару і тільки передбаченим для даного типу лампи пальним;
3.32.3. загвинтити пробку, що закриває наливну горловину, не менше ніж на чотири витки різьби;
3.32.4. слідкувати за регулюванням полум’я;
3.32.5. випускати повітря з резервуару лампи тільки після припинення горіння та повного охолодження горілки.
3.33. Не торкатись забрудненими руками до кисневих балонів і не допускати, щоб на них попадало масло, оскільки поєднання навіть незначної кількості масла (жиру) із киснем може викликати вибух.
3.34. Користуватись окулярами та шоломом-маскою з захисними склофільтрами марки ТС-3 (Е-2 при силі зварювального електроструму до 200 А, Е-3 для електроструму 200 – 400 А, Е-4 для електроструму понад 400 А) при роботі сумісно з електрозварювальником.
3.35. Не торкатись до електрообладнання та електропровідників (кабелів) і не відкривати дверці розподільних електрощитів при виконанні робіт у виробничих та інших спорудах та приміщеннях.

Робітнику забороняється:
3.36. Працювати у несправному або без спецодягу та засобів індивідуального захисту.
3.37. Працювати на несправному обладнанні та з несправним інструментом.
3.38. Працювати при недостатньому освітленні.
3.39. Умикати електроустаткування мокрими руками.
3.40. Відкривати й знімати запобіжні пристрої, огородження під час роботи устаткування, обладнання тощо.
3.41. Самостійно усувати несправності устаткування, обладнання, яке знаходиться на гарантійному або сервісному обслуговуванні, при виявленні несправностей негайно припинити роботу і викликати спеціаліста, що здійснює їх обслуговування.
3.42. Користуватись обладнанням, устаткуванням, приладами, апаратами тощо без попереднього навчання роботи з ними.
3.43. Користуватись саморобними електронагрівальними приладами.
3.44. Палити та приймати їжу на робочому місці, це слід робити в спеціально відведених місцях.
3.45. Використовувати у пожеже- і вибухонебезпечних приміщеннях або без викликаної виробничою необхідністю потреби відкрите полум”я, легкозаймисті та горючі речовини, кислоти, ртуть, інші сильнодіючі та отруйні речовини.

4. Вимоги безпеки після закінчення роботи
4.1. Після закінчення роботи необхідно вимкнути обладнання. При відключенні механічного та теплового обладнання вимикаються пакетні перемикачі та кнопкові станції, після цього вимикаються рубильники, магнітні пускачі та станції управління. При вимиканні газового обладнання необхідно перекрити подачу повітря до пальників, закрити їх крани і загальний кран на газопроводі.
4.2. Вимикати вилки слід за корпус.
4.3. Прибрати робоче місце. Звільнити його від відходів виробництва, винести сміття, звільнити проходи.
4.4. Почистити, помити інвентар, інструмент, скласти його у відведене для нього місце.
4.5. Зняти спецодяг, покласти його у відведене для цього місце.
4.6. Доповісти керівнику робіт про всі недоліки, які мали місце під час роботи.

5. Вимоги безпеки в аварійній ситуації
5.1. Негайно відключити від мережі електрообладнання.
5.2. Не допускати в небезпечну зону сторонніх осіб.
5.3. Повідомити про те, що сталося, керівника робіт.
5.4. Якщо стався нещасний випадок, необхідно надати потерпілому першу медичну допомогу, а в разі потреби викликати "швидку медичну допомогу".
5.5. Якщо сталася пожежа, викликати пожежну частину та приступити до гасіння підручними засобами пожежегасіння.
5.6. В усіх випадках виконувати вказівки керівника робіт по ліквідації аварійної ситуації.


УЗГОДЖЕНО

Керівник

структурного підрозділу: ________ ______________________

(ПІБ) "____" ____________ ____р.

Начальник

юридичного відділу: ________

(підпис) ______________________

(ПІБ) "____" ____________ ____р.

З інструкцією ознайомлений:лроргошггш9г97

Схожі:

Генеральний директор тов “Альянс” icon09 лютого 2012 року
Міністра культури України Т. Г. Кохан, Директор програми «Бібліоміст» М. Новак, Президент Української бібліотечної асоціації І. О....
Генеральний директор тов “Альянс” iconГоловний радник Фонду Джермана Маршала (сша), генеральний директор...
Британець за національністю, Майкл Лі працював протягом більш як 30 років службовцем Європейської Комісії
Генеральний директор тов “Альянс” iconЗадача 9 тов «Лідер»
Тов «Лідер» ─ виробник алкогольних напоїв та пива відвантажило в звітному періоді покупцю тов «Грант» ви­на виноградні натуральні...
Генеральний директор тов “Альянс” icon«Южноукраинский гуманитарный альянс»
Уважаемые друзья! Научная ассоциация «Южноукраинский гуманитарный альянс» и интеллект-портал «Nauka zinet info» приглашают Вас опубликовать...
Генеральний директор тов “Альянс” icon2. Задача
Пп згодько П. Л. (платник податків на загальних підставах), 20 тов «Зевс» (платник єдиного податку). При цьому при проведенні зустрічної...
Генеральний директор тов “Альянс” iconЗадача №2
Тов з незалежної від нього причини зміг розрахуватися тільки через тиж­день після настання строку оплати. Незважаючи на те, що догово­ром...
Генеральний директор тов “Альянс” iconЗадача №2
Тов з незалежної від нього причини зміг розрахуватися тільки через тиж­день після настання строку оплати. Незважаючи на те, що догово­ром...
Генеральний директор тов “Альянс” icon1999-2014 г г. Ведущий, Режиссер, Арт-директор, Кративный директор, Сценарист
Образование : Высшее 2000-2005 г г. Санкт-Петербургский Государственный университет Культуры и искусств, кафедра Режиссуры театрализованных...
Генеральний директор тов “Альянс” iconТарле Е. В. Т20 политика: История территориальных захва­тов. XV-XX века: Сочинения
...
Генеральний директор тов “Альянс” iconВсе трое пьяные и сонные, явно гулявшие всю ночь. Входит директор...
На сцене перед ширмой стоит стол, который завален разными бумагами. За столом сили 3 человека. Все трое пьяные и сонные, явно гулявшие...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2013
звернутися до адміністрації
mir.zavantag.com
Головна сторінка