Конкурс краси «міс фті»
НазваКонкурс краси «міс фті»
Дата конвертації04.11.2013
Розмір61.1 Kb.
ТипКонкурс
mir.zavantag.com > Математика > Конкурс
FAQ для абітури 2012

(своїми словами, те, що уже писав вашим попередникам-абітурієнтам)

Для тих, хто хоче офіційних відповідей від вповноважених осіб факультету, завітайте на форум ФТІ для абітурієнтів: http://pti.kpi.ua/ForumEntrants

Для тих, хто хоче дізнатись про атмосферу на факультеті і чим він живе, можна проглянути газету «ЦЕглина», що присвячена ФТІ: http://pti.kpi.ua/gazeta

Відео присвячене ФТІ:

1. http://youtu.be/VfH_3fldWv8 - про факультет

2. http://youtu.be/iAkgVPi9yfU - конкурс краси «МІС ФТІ»

3. http://youtu.be/w7egRYrbIhE - ІНтел Техно (конкурс для школярів)

Телефони приймальної комісії: 066-817-29-49, 097-050-04-15, 063-357-00-74

Графік роботи та додаткова інформація про вступ за посиланням нижче:

http://pti.kpi.ua/news/36-adm/427-2012-07-03-08-00-41

Якщо ж у вас і після цього залишились питання, то читайте далі!

_____________________________________________________________

Питання №1

«Привет. Нашла тебя через Абитуриента КПИ. Если я правильно понимаю, ты помогаешь абитуриентам, разъясняешь им непонятные вещи:) Ну так вот. Скажи пожалуйста, что более перспективно на Физтехе ПМ или ПФ? И кем я буду работать по окончании КПИ? Заранее спасибо».

Відповідь №1

«Привіт) Важко сказати, що перспективніше. Перспективу не виміряєш) Все залежить від людини. Я вчусь на ПМ, працювати швидше всього буду в ІТ конторі (програмістом або тестером), ПФ - це або Академія наук, або за кордон втікати, або якась фірма, яка шукатиме спеца або так само тестером, або девелопером.

Питання №2

« А що би порадив ти?(я вагаюсь уже півроку між ПМ і ПФ) =)) І де можна продовжити навчання (за кордоном)?».

Відповідь №2

«Ну я тобі розкажу свою історію (радити дуже невдячна справа, рішення все одно за тобою). Я 5 років в школі займався фізикою (олімпіадами), але пішов на ПМ. Для себе вирішив. що це буде більш «прикладніше». По суті, що мої знайомі фізики, що я математик, однаково можемо влаштуватись в айтішну контору, де все одно дивляться на загальний рівень, а не на вужчу спеціалізацію. Мій друг із потоку їде в Німеччину (мене тягнув із собою, але я лінтяй), буде вчитись на «медіа інфрматиці»; хлопака, що рік тому закінчив ПМ, поїхав по квантовій інформатиці вчитись в Канаду (по суті фізична спеціальність), дядько із групи ФБ їде в Нідерланди по безпеці вчитись». Все в твоїх руках!

Питання №3

«А взагалі , складно вчитись?»

Відповідь №3

Залежить від людини, але і від викладача теж. Перший курс (адаптація), звісно, важко, другий курс - початок складних предметів, які закінчаться на 4-у. На кожному семестрі є предмет або два, які найважчі за всі інші, по суті, якщо не запускати найважчих предметів, то все буде гладко. Але, наприклад, на моєму потоці лише 2 червоних дипломи, коли для порівняння, в КНЕУ, на спеціальності в 400 чоловік, 100 мають відзнаку). для мене перевагою ФТІ стала відстунітсь креслення) і якщо для тих, хто так любить фізику, то перші три семестри буде курс фізики: механіка, електродинаміка, оптика, квантова фізика та термодинаміка.

Питання №4

« Боюсь, і вагаюсь. Хочеться мати гарну освіту (тому обираю КПІ), але ще й гарну роботу. ФТІ цьому посприяє?»

Відповідь №4

«По великому рахунку, для хорошої роботи в айті сфері тобі вища освіта не треба. Можна сісти і самому опанувати програмування і основні принципи алгорітмічного мислення) Після ФТІ просто вже нічого не боїшся опановувати). В мене був сусід-першокурсник, який двічі поступав на наш факультет і ту саму кафедру, двічі сам забирав документи; а є хлопці, що уже з 2-3 курсу йдуть працювати і встигають поєднувати з навчанням роботу. Кожен сам обирає для себе свою ціль та мету, факультет просто дає фундамент вашим ідеям та здібностям».

Питання №5

«У мене 773 (745, 780 … ) балів, тому я особливо не переймаюсь (або переживаю за вступ). Але цікаво, які в мене шанси пройти?»

Відповідь №5

Можна ознайомитись із прохідними балами минулих років і приблизно оцінити свої шанси. Зараз факультети мають дуже низькі прохідні бали, бо за студентів із високими балами (в районі 750 і більше), можна сказати, що б"ються! Важко дуже не поступити. Важче вчитися і не вилетіти!)…Ось так…

Питання №6

«Привіт! Можливо, моє питання здасться дивним, але скажи: як узимку у навчальних корпусах ФТІ? Чи дуже холодно? У мене є знайомий, він закінчив 4 курс ІЕЕ, то казав, що в КПІ взагалі дуже холодно, а цієї зими просто мегахолодно було, просто дупу собі відморозив на парах))) То як у вас із цим?» У яких навчальних корпусах взагалі проводяться заняття з напрямків БІКС та ПМ? Наскільки я розумію, перший корпус - він для вас лиш для краси, ви ж у ньому не вчитеся?:)

Відповідь №6

Ось як все насправді. Цієї зими вперше було так холодно, в тих аудиторія, де температура не відповідала нормам, заняття не проводились або переносились, або он-лайн навчання. Загалом навчання проходить в 4 корпусах: 1-й корпус (3-й поверх) - це лабораторні з фізики, програмування та моделювання та інших предметів, (1-й поверх) Велика Фізична аудиторія (більшість лекцій на перших курсах, зрідка на старших). 1-й корпус - теплий корпус, там не холодно. 11-корпус - власний корпус факультету, більшість пар проходить там (тепло завжди). 7-й корпус (лише декілька аудиторій першого поверху 112-118 для ФТІ). Найхолодніший корпус. Але пари просто можна перенести в 11 і проблема вирішена. Ще є 2 аудиторії в 16 корпусі - де зараз приймальна комісія сидить. Там не знаю як взимку.

Питання №7 (бліц)

Якби ще обрати правильний напрям... БІКС чи ПМ??? Бути чи не бути?:)
--- БІКС - більше комп"ютерних наук, ПМ - більше математики
Мене цікавить напрямок БІКС. Що там учать, які перспективи, чи є неадекватні викладачі, які здуру валять на сесії?
--- Немає неадекватів. Перспективи хороші. Спеціалістів цінують
А на БІКСі багато зайвого учать?
--- Зайве, я так розумію, - це загальноприйнятий стандарт, що вивчають усі студенти незалежно від спеціальності: соціологія, філософія, економіка, правознавство...

Як з гуртожитками? Перспектива після закінчення? Чи важко вчитись? Скільки коштує військова кафедра?
--- Гуртожитки всім дають. 200 Грн місяць. Є душ та туалет(на 1 блок=7-8 чол.)Вчитись досить нелегко. Без зусиль над собою важко буде. Перспективи хороші,але все буде залежати від тебе.Ціна на воєнку зростає щороку. Я плачу 2800грн за семестр. З наступного року має бути 4500грн.


Задавайте Ваші питання особисто мені в приватні повідомлення, якщо не знайшли відповіді вище або звертайся за допомогою за номерами приймальної комісії!

Схожі:

Конкурс краси «міс фті» iconАнкета учасниці конкурсу краси «Космічна Міс Ніжина 2014»
Дякуємо за те, що вирішили взяти участь у Конкурсі краси «Космічна Міс Ніжина 2014»
Конкурс краси «міс фті» iconАнкета учасниці конкурсу краси міс львівської політехніки 2013

Конкурс краси «міс фті» iconАнкета учасниці Конкурсу краси Міс "Фінанси І Кредит 2012"
Анкета може бути заповнена українською або російською мовою. Просимо Вас заповнити анкету максимально повно І правдоподібно. До анкети...
Конкурс краси «міс фті» iconТеми дипломів для замовлення
Просування послуг салону краси на ринку м. Дніпропетровськ тов «Салон краси «Шоколад»»
Конкурс краси «міс фті» iconАнкета учасниці регіонального студентського конкурсу краси «Перша Леді Волині-2013»
Чи брали Ви раніше участь в конкурсах краси (якщо так, зазначте титули та звання)
Конкурс краси «міс фті» iconЧубрей Анастасія Магія слів
Бо перед їхніми очима постають неймовірної краси пейзажі; І захоплення від краси, І втома від надскладної мандрівки – усе вливається...
Конкурс краси «міс фті» iconЗаявка на участь у конкурсі „Міс університет-2014”
Прізвище, ім’я, по-батькові, посада особи (осіб), що відповідають за підготовку конкурсантки
Конкурс краси «міс фті» icon1. в разі визначення добової кількості молока об'ємним методом дитині...
...
Конкурс краси «міс фті» icon4: Докази І доказування
Юридичні властивості, якими повинні володіти фактичні дані, що міс­тяться в певному джерелі, щоб стати доказом
Конкурс краси «міс фті» iconПравила проведения конкурса «Конкурс прогнозов «Универсиада»
Стимулирующее мероприятие под наименованием: «Конкурс прогнозов “Универсиада”» (далее — Конкурс)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2013
звернутися до адміністрації
mir.zavantag.com
Головна сторінка