Девід Іден Лейн (англ. David Eden Lane; 2 листопада 1938 28 травня 2007) білий революціонер, прихильник ідей білого націоналізму. Співзасновник І лідер
Скачати 135.3 Kb.
НазваДевід Іден Лейн (англ. David Eden Lane; 2 листопада 1938 28 травня 2007) білий революціонер, прихильник ідей білого націоналізму. Співзасновник І лідер
Дата конвертації25.06.2013
Розмір135.3 Kb.
ТипДокументы
mir.zavantag.com > География > Документы
Девід Іден Лейн (англ. David Eden Lane; 2 листопада 1938 - 28 травня 2007) - білий революціонер, прихильник ідей білого націоналізму. Співзасновник і лідер організації «The Order»(«Порядок»). Помер, перебуваючи в тюремному ув'язненні у федеральному виправному комплексі Тер Хот, штат Індіана.

Біографія

Ранні роки

Девід Лейн народився в 1938 році і був третьою за рахунком дитиною, у нього був старший брат і дві сестри. П'яний батько, «здавав свою дружину на ніч своїм товаришам по чарці за гроші на випивку», кинув сім'ю коли Девіду було 4 роки, і матері доводилося працювати співачкою в барі. На наступний рік його старший брат був заарештований після того, як він рився у пошуках їжі в сміттєвому баку сусіда. Через це всі діти сім'ї Лейн опинилися в дитячому будинку. Пізніше Девіда і його старшого брата усиновила сім'я лютеранського священика, «якого практично ніхто не міг виносити, від чого він не затримувався надовго в жодній церкві». Лейн описував свого прийомного батька як «фундаменталіста, прихильника старих понять». З новою сім'єю Девід часто переїжджав, ніде не зупиняючись надовго, все його життя тоді була наповнена незліченними годинами церковних служб, вечорів, проповідей і вивчення Біблії. Однак нічого крім презирства християнська релігія у хлопчика не викликала. У той же час імена древніх язичницьких скандинавських богів, Одіна і Тора, викликали у Девіда особливий інтерес.

Його батьки були твердо переконані, що дівчина Лейна могла б бути тільки лютеранкою. І протягом багатьох років вони думали, що перша його любов була Розалі (англ. Rosalie), дівчинка, що живе неподалік. Але в першому класі він побачив Мері (англ. Mary): «крихітний католицький ангел з золотим волоссям, блакитними очима і невимовним зачаруванням». Він був повністю зачарований і вже через багато років згадував, що з того часу метою його життя стало зробити так, «щоб краса білих арійських жінок не зникла з обличчя нашої планети назавжди».

Лейн часто згадував, як разом з братом грав у Другу світову війну. Девід завжди викликався грати німця і з задоволенням скандував «Sieg Heil», віддаючи салют правою рукою. Він також чітко пам'ятав, що часто сперечався з матір'ю, яка запевняла його, що німці вбили величезну кількість євреїв.

^ Становлення поглядів

Після постійних подорожей по середньому заході США прийомні батьки Девіда влаштувалися в містечку Аврорі, штат Колорадо, де він став відвідувати середню школу. Закінчивши школу в Аврорі, Лейн почав працювати в електричній компанії і незабаром одружився на Мері Лу (англ. Mary Lou), Мажоретки зі шкільного оркестру. Шлюб виявився невдалим, оскільки подружжя «мали мало спільного, окрім хіба що відмінного сексу».

Девід вступив до Товариства Джона Берча, в якому досить швидко розчарувався. Однак саме тоді Девід повірив в існування «міжнародного сіоністської змови» і в те, що практично всі ЗМІ таємно управляються однією групою осіб:

Цитата:

«Мені потрібно було трохи часу, щоб зрозуміти, що все це - правда. З того моменту все стало зрозуміло ... До 1978 року моє розслідування в загальних рисах було завершено, і його основні висновки чітко викристалізувалися в моїй голові. Народами Заходу правили ставленики сіоністських змовників ... А їх головною метою було знищення Білій Арійської Раси»

У цей час Девід Лейн видав свій перший буклет під назвою «Загибель Білої Раси», який він самостійно поширював в окрузі Денвер. У той час він хотів стати професійними гравцем у гольф. Лейн став працювати продавцем квартир, однак через свої переконання відмовився продавати людям небілого кольору шкіри будинки в «білих районах», за що негайно був позбавлений ліцензії. Після цього став працювати в страховій компанії.

Цитата:

«Щоранку я друкував по 500-1000 листівок, а в обідню перерву і на вихідних їх поширював.»

У 1979 році Лейн створив Денверська відділення Лицарів Ку-клукс-клану - організації, заснованої Девідом Дюком (англ. David Duke) в 1975 році. У 1981 році Девід Лейн вступив до «Арійської нації», напіввійськову організацію, створену Річардом Батлером (англ. Richard Butler) і сповідувати ідеологію білої християнської ідентичності. Всього рік потому Лейна запросили переїхати в штаб-квартиру «Арійських націй» у Хейден Лейк, штат Айдахо, і зайняти там видну посаду.

Ще через рік Лейн організував у Денвері штаб Білої американської політичної асоціації, що базувалася в Каліфорнії організації, відомої сьогодні як «Білий арійський спротив» (лідер - Том Мецгер (англ. Tom Metzger)).

«The Order»

Восени 1983 на одній з конференцій «Арійскіх націй» Лейн познайомився з Робертом Метьюсом (англ. Robert Mathews), харизматичним тридцятирічним прихильником Національного альянсу, якого дратувала бездіяльність організацій того часу, які сповідують білий націоналізм. Метьюс почав збирати навколо себе однодумців з різних організацій білих расистів: Національного альянсу, Арійскіх націй, Клану. Його метою було партизанське повстання, які призведе до створення білого расового держави на Північно-Західному узбережжі США.

22 вересня 1983 Лейн був серед дев'яти членів-засновників «The Order» (укр. «Порядок»), які заприсяглися у вірності організації, що присвятила себе звільненню «наших людей від євреїв і досягнення повної перемоги арійської раси». Кінцевою метою було повалення уряду США. Група росла, у книзі «Щоденники Тернера», автором якої був наставник Метьюса Вільям Пірс (англ. William Pierce), була описана її стратегія.

Для фінансування своїх цілей організація здійснювала насильницькі злочини. Першим було пограбування секс-шопа, з якого вони отримали менше 400 $. Після цього атаки стали більш ефективними, вони скоїли низку нападів на банки, а також підірвали театр і синагогу. Організація займалася друкуванням фальшивих грошей у великому обсязі, а також нападом на броньовані інкасаторські машини, внаслідок чого отримали близько 3,8 млн доларів США.

«The Order» склали список ворогів і 18 червня 1984 Брюс Пірс, за участю ще кількох членів організації, вбив Алана Берга, який обіймав у списку другу позицію. Безпосередньо вбивство здійснив Брюс Пірс, а Девід Лейн керував відходом бойовиків. Пістолет, надісланий на місці вбивства Робертом Метьюс, вивів ФБР на організацію. Через всього місяць, 9 липня 1984 року, група з 12 осіб атакувала броньований банківський вантажівку в Юкайа, штат Каліфорнія, здійснивши пограбування на суму 3600000 доларів. Девід відповідав за зв'язок між групами і керував тактичними операціями. Коли ФБР напали на його слід, він сховався на фермі вірних друзів біля Вулвайн (штат Віргінія).

Згодом організація була звинувачена в розкраданні понад 4,1 млн дол США, угоні броньованого автомобіля, вбивстві двох людей, вибуху бомби, підробці грошей, організації військових таборів з підготовки та проведення численних інших злочинів.

Том Мартінез (англ. Tom Martinez), член відділення «Порядку» у Філадельфії, заарештований за виготовлення підроблених банкнот, погодився співпрацювати зі слідством. Завдяки Мартінез вдалося заарештувати більшість членів організації.

8 грудня 1984 урядові агенти (за різними джерелами, їх було від 60 до 500) оточили Метьюса в Купвілле, штат Вашингтон, на острові Уідбі. Він відмовився здатися і вступив у перестрілку. Агенти ФБР намагалися змусити Метьюса покинути будинок, стріляючи в нього димовими гранатами, проте на Метьюс була захисна маска. Тоді облягали запустили в будинок кілька ракет, які викликали вибух ручних гранат та інших боєприпасів, що зберігалися в будинку. Однак і після цього Метьюс деякий час продовжував стріляти з палаючого будинку в агентів, поки не згорів живцем.
^ Перший суд

Перший суд відбувся в Сіетлі, штат Вашингтон, у квітні 1985 року. За місяць до нього Лейн був заарештований на автостоянці в Вінстон-Салем, Північна Кароліна. 23 члени «Порядку», включаючи Лейна, були звинувачені у вимаганні та інших злочинах, відповідно до закону РІКО, що передбачає розширену кримінальну відповідальність за дії, вчинені в рамках злочинної організації. З усіх членів організації тільки одинадцять обвинувачених визнали себе винними, і внаслідок чого змогли уникнути покарання, а десять чоловік, включаючи Девіда Лейна, були засуджені. Перед оголошенням вироку Лейн звернувся до суддів із п'ятнадцятихвилинної промовою, зокрема заявивши: «Я не визнаю уряд, єдиною метою якого є знищення моєї Раси ... Я віддав все, що у мене було і все, чим я є за те, щоб пробудити мій Народ від смертельного сну ... ».

Лейн був засуджений до 40 років ув'язнення, а Річард Скутарі, керівник служби безпеки організації, спійманий лише до кінця 1986 року - до 60 років в'язниці.

^ Другий суд

Два роки тому, у жовтні 1987 року, Девіда Лейна знову привезли до суду - цього разу в Денвері, з Брюсом Пірсом, Річардом Скутарі (англ. Richard Scutari) і Джейн Крейг (англ. Jean Craig) (єдиною жінкою, засудженою за діяльність у «Порядку»). Девід і Брюс були засуджені на 150 років тюремного ув'язнення кожен, Річард Скутарі і Джейн були виправдані. Вислухавши вирок, Девід Лейн підняв над головою блокнот, в якому написав три слова: «Пам'ятайте Уідбі Айленд» (місце, де в перестрілці з агентами ФБР загинув Метьюс. 8 грудня 1984 Метьюс згорів живцем). Девід Лейн і Брюс Пірс подали апеляцію, але в серпні 1989 року їх аргументи були відхилені і вирок набув чинності.

^ Третій суд

Останній суд почався в лютому 1987 року в Форт Сміт, Арканзас. Девіда Лейна, що сидів до того часу вже кілька років у в'язниці, і тринадцяти інших керівників американських білих расистських організацій (у тому числі лідерів «Арійскіх націй» Батлеру і колишньому Ку-Клукс-Клановцю Луїсу Биму) були пред'явлені додаткові звинувачення в змові з метою повалення уряду і порушенні громадянських прав. Девід Лейн з самого початку відмовився виступати в суді, мотивуючи це тим, що федеральний суд порушує юрисдикцію, і навідріз відмовився від послуг федерального адвоката і захищав себе сам. Девід Лейн і ще 12 підсудних були виправдані за новими пред'явленими статтями, а з одного з обвинувачених зняли всі звинувачення ще до кінця суду.

^ Після третього суду

Перебуваючи в ув'язненні, Лейн писав книги з «теорії змови». У 1994 році одружився на Катюші «Каті» Меддокс (англ. Katuscha «Katya» Maddox), разом з якою створив видавництво «14 Word Press». У 1997 році Лейн написав односторінкове введення до книги Рона Маквена «Creed of Iron: Wotansvolk Wisdom», присвяченої вотанізму.

У жовтні 2001 року Катя оголосила, що далі щоденною діяльністю «14 Word Press» займеться Стів Уейгенд.
Д. Лейн автор багатьох праць на тематику Білого Націоналізму:

«Вступ до Кредо Заліза»

«Обман, Прокляття та Наслідок»

«Бунтівник»

«Девід Лейн. 88 заповідей»

«Білі повстанці скалистих гір»

Помер Лейн ввечері 28 травня 2007 року під час сну від нападу епілепсії у в'язниці штату Індіана.

^ 14 слів та 88 заповідей ДЕВІДА ЛЕЙНА

14 слів Девіда Лейна:

„Ми мусимо за будь-яку ціну забезпечити існування нашого народу і майбутнє для білих дітей” („We must secure the existence of our people and a future for white children”).

88 заповідей Девіда Лейна:

1. Кожна релігія або вчення, яке заперечує закони природи – обман.

2. Людина вірить в Бога, або в Богів. Закони природи – це і є наміри вищих сил, це не спростовно.

3. Бог і релігія – між ними є чітке розмежування, і релігія часто суперечить Богу. Природа та її закони створені вищою силою. Релігія створена смертними людьми, яким властиво помилятись. Релігія може бути корисною але може і працювати на шкоду народу.

4. Той що молиться, щирий тоді, коли з’єднується з Природою, поклоняючись її величі і таємничому порядку безмежного макрокосма. Зрозумій, з однієї сторони ти ніхто, несуттєва частинка перед ликом Природи, але з іншої сторони в тобі найвища цінність, цінність ланки з ланцюга всезагальної долі, без якої цей ланцюг розірветься.

5. Державні системи сприяють релігіям, які сповідують вчення про потойбічне життя. Тим самим вчать людей не чинити опору хижакам цього життя.

6. Протягом всієї історії людей вчили самоомані ті, хто правили ними і ті, хто отримували зиск.

7. Релігія найбільш зручна форма, що виражає символічний ряд, властивий народу і його культурі. Мультирасова релігія руйнує відчуття унікальності, особливості і власної гідності, необхідних для виживання раси.

8. Те, що люди називають надзвичайним, є тим природним, що людина не може або не хоче пізнати.

9. Розгалуження законодавчих систем і, як результат, втрата свободи – ознака ослаблення духу нації.

10. Якщо дух нації слабшає, то владна система змушена заповнити порожнечу.

11. Правда не потребує довгих роз’яснень. Отож, треба остерігатись багатослівних доктрин.

12. Правда не боїться дослідження її.

13. Необґрунтована правда подібна падінню в прірву.

14. У відповідності до законів природи нема нічого більш праведного боротьби за збереження своєї раси.

15. Нема більшої мотивуючої сили, відповідно ця сила вірна.

16. Вміння розрізняти суть речей – ознака здорової Нації.

17. Вміння розрізняти суть речей включає в себе здатність бачити різницю між вірою і реальністю.

18. В законах Природи нема місця «правам» та «привілеям». Олень, впійманий левом, не має права на життя. Але він може вибороти це право в бою. Так само людина не має права на життя, свободу, щастя. Все це повинно бути ним заслужене, виборене. Ним, його сім’єю, його плем’ям. Тільки тоді може бути повністю усвідомлена справжня цінність життя, свободи, щастя.

19. Народ, який не переконаний твердо в своїй унікальності і цінності, буде стертий з лиця землі.

20. Біла раса страждала від нашесть з Азії і Африки протягом тисячоліть. Наприклад, Атіла і гуни в 5 столітті, що пройшли по Європі. 800 років по тому – монголи Чингізхана. В 8 столітті маври підкорили Іспанію, Португалію і частину південної Франції.

21. Народ, що дозволяє чужинцям, людям іншої раси, жити в себе, зникне. Так може зникнути і вся Біла раса, яка і зараз вже є досить таки невеликою частиною людства.

22. Здатність раси до виживання – головний критерії в її оцінці.

23. Політичні, релігійні і економічні системи можуть бути зруйновані і знову відроджені. Раса або нація помре назавжди.

24. Раса не зможе вижити без власної достатньо великої території.

25. Народ без власної автентичної культури також зникне.

26. Природою покладена антипатія між расами. Вона необхідна, щоб зберегти індивідуальність і існування кожної раси.

27. Сама по собі антипатія до представників інших рас, чи навіть до метисів не конструктивна. Але раси повинні зберігати свою чистоту, відповідно, повинні бути чітко розмежовані. Кожен повинен ненавидіти справжньою і жорстокою ненавистю тих, хто здійснює злочини проти своєї раси і зраджує свою расу.

28. Концепція мультирасового суспільства порушує закони Природи.

29. Концепція рівності – це неправда, що суперечить всім проявам Природи.

30. Інстинкти збереження раси диктуються самою Природою.

31. Слабкість людини, що виражається в раціоналізмі і егоїзмі не повинна домінувати над цими здоровими інстинктами.

32. Расове змішення завжди було найбільшою небезпекою, яка загрожує виживанню арійської раси.

33. Змішення – самогубство. Зараз багато білих сімей не можуть дозволити собі мати дітей, бо податки усіляко підняті для того, щоб прогодувати мільйони небілих.

34. Сексуальний інстинкт – частина довершеного природного механізму по збереженню раси.

35. Гомосексуалізм – злочин проти раси.

36. Порнографія веде до деградації всякого, хто в неї втягнутий. Важливо провести чітку межу між еротичним мистецтвом і порнографією.

37. Кожний здоровий білий чоловік не може не відчувати огиди і люті , коли він бачить жінку своєї раси з чоловіком іншої раси.

38. В хворій, вмираючій нації, культурі, цивілізації традиційні цінності будуть подаватись як зло також і тими, хто перевдягається в одежі «патріотизму».

39. Народ, ігноруючий минуле, втратить теперішнє і знищить майбутнє.

40. Найбільшу честь і шану заслуговують ті, які віддали життя за свободу і збереження свого народу.

41. Нація – частина раси. Вірність расі повинна стояти вище географічних і національних кордонів. Якщо люди усвідомлюють це, не буде більше братовбивчих воєн.

42. Національні лідери – слуги і вартові нації. Вони не задумуються про особисті блага.

43. Національний лідер не повинен добиватись розширення особистих привілеїв і повноважень.

44. Ні одна влада не може дати кому-небудь будь-що , перед тим не віднявши це у іншого. Головна функція влади – національна оборона і міжнаціональні відносини.

45. Здійснення національного управління не повинно бути надане численним політичним партіям. Демократія – найбільш небезпечна форма державного устрою.

46. В демократичній державі ті, хто контролюють ЗМІ, контролюють свідомість електорату, і, відповідно, мають таку владу, про яку королі і диктатори минулого навіть не мріяли.

47. Ось найпростіший спосіб описати демократію: припустимо що троє формують уряд, в кожного один голос. І двоє голосують за те, щоб обікрасти третього.

48. Вищі стадії демократії наповнені війнами, тому що банкрутуючи система намагається зберегти своє існування, грабуючи інші нації.

49. В демократичній системі рідко буває так, щоб те, що вважається багатьма правильним і моральним, було законним, навпаки – багато аморального законне.

50. Після смерті демократичної системи не може не з’явитись сильна особистість… деякі називають його диктатором. Це єдиний шлях, що може привести в порядок хаос, який утворився при демократії. Його ціль – відновити зганьблені вищі закони, закони Природи.

51. Система здатна на все, щоб зберегти себе.

52. Тиск системи не може бути скинутий інакше як за допомогою сили.

53. Ті, що творять темні справи, маскують свої істинні цілі просторікуваннями про патріотизм.

54. Брехлива пропаганда – головна зброя безпринципної влади.

55. Політична влада, якою б вона не була, тримається на силі.

56. Влада, посилено використовуючи заклики до «патріотизму», - це лиш замасковано прагнучі до тиранії люди.

57. Пропаганда – необхідна зброя в будь-якій боротьбі. Ось елементи успішної пропаганди: простота, емоційність, повторюваність, сміливість. Вона не пояснює людям щось, але говорить їм: «Ось, ми робимо те, що ви самі хотіли б зробити».

58. Система вчить ЩО думати, вільні люди вчать, ЯК думати.

59. Остерігайтесь людей, збільшуючих свої статки при допомозі своїх слів. Особливо остерігайтесь юристів і церковників, заперечуючих закони Природи.

60. Патріот, знищений ворогами, часто галасливо засуджується навіть своїми друзями і союзниками, які бояться розділити його долю.

61. Богиня миру живе тільки під захистом Бога війни.

62. Держава повинна формуватись у відповідності до законів Природи, формуватись для збереження нації і забезпечити їй достойне життя.

63. Ті народи, які дозволяють чужим впливати на такі сфери життя, як ЗМІ, освіта, релігія, мистецтво, фінансова сфера, юридична сфера – будуть зметені.

64. Закони не потребують розлогого пояснення. Їх значимість повинна бути незворотна і елементарна.

65. Усне висловлення емоцій набагато більш ефективне ніж на письмі. Тому система набагато гостріше реагує на мітинги і збори, ніж на друковані публікації.

66. Основи Законів Нації або будь-якого іншого закону настільки ж праведні і сильні, наскільки могутня воля і сила їх виконуюча.

67. Беззбройні пацифісти будуть рабами.

68. Кажуть, що перо сильніше меча. Можливо. Але який може бути авторитет у пера, якщо за ним нема меча.

69. Тиранічна система зазвичай встановлюється поступово, в тумані бундючної риторики.

70. Різниця між терористом і патріотом – в контролі інформаційних сфер.

71. Вироки владоможців повинні бути обґрунтовані законами Природи.

72. Матеріалізм руйнівний. Лідери нації повинні вести постійну війну проти матеріалістичного духу. Одночасно збагачення, що йде чесним шляхом, на благо власної сім’ї, не може бути засуджуване.

73. Матеріалізм веде до штучного суспільного статусу, надаваного багатством. Істинний соціальний статус людина здобуває, слугуючи Сім’ї, Расі, Нації.

74. Матеріалізм веде до нестримного споживання, що приводить до знищення навколишнього середовища, природи.

75. Задача комерсанта – сприяти обміну товарів. Перевищення цих «повноважень» недопустиме.

76. Лихварство, що веде до процентного рабства – злочин.

77. Фінансова аристократія прагне влади і тиранії.

78. Банкіри поступово відбирають у Нації право користуватись своїми багатствами.

79. Лихварські відсотки, інфляція, підвищені податки – наслідок злодійського обману, знищення моральної основи Нації.

80. Багатство, надбане без жертв або чесної праці буде використане не за призначенням.

81. Ніщо в природі не стале: життєві сили або зростають або занепадають, гинуть.

82. Повага заслуховується, її неможна вимагати або призначати.

83. Остерігайтесь стурбованих людей, їх роздратування псує і оточуючих.

84. Самодисципліна – ознака високої натури.

85. Бадьорість в нещасті – інша її ознака.

86. Нерозумний судить інших за їх словами. Мудрий судить інших за їх діями.

87. Всяка дія викликає протидію. Посіяне буде зібране, якщо не нами, то іншими.

88. Ось найвірніші ознаки хворої, вмираючої нації:

- змішення рас;

- руйнування сім’ї;

- наркоманія, алкоголізм;

- дітовбивство (аборти);

- інфляція і лихварське рабство;

- присутність чужих, чужої культури, несучої матеріалізм;

- війни, початі політиками, які турбуються про власний зиск;

- гомосексуалізм;

- релігія, що суперечить законам природи.

Відділ пропаганди спортивно-патріотичного руху "Карпатська Січ"

Схожі:

Девід Іден Лейн (англ. David Eden Lane; 2 листопада 1938 28 травня 2007) білий революціонер, прихильник ідей білого націоналізму. Співзасновник І лідер iconБілий цукор. Дуже часто для виробництва білого цукру використовують...
Желатин І всякого виду желейні цукерки, шоколадки що його містять – він виготовлений із вареної шкіри тварин, кісток І інших частин...
Девід Іден Лейн (англ. David Eden Lane; 2 листопада 1938 28 травня 2007) білий революціонер, прихильник ідей білого націоналізму. Співзасновник І лідер iconМетодичні рекомендації до виконання роботи
Мета: навчитися застосовувати методи пошуку ідей в бізнесі; визначати джерела пошуку підприємницьких ідей; створювати банк ідей фірми...
Девід Іден Лейн (англ. David Eden Lane; 2 листопада 1938 28 травня 2007) білий революціонер, прихильник ідей білого націоналізму. Співзасновник І лідер iconЗадача 9 тов «Лідер»
Тов «Лідер» ─ виробник алкогольних напоїв та пива відвантажило в звітному періоді покупцю тов «Грант» ви­на виноградні натуральні...
Девід Іден Лейн (англ. David Eden Lane; 2 листопада 1938 28 травня 2007) білий революціонер, прихильник ідей білого націоналізму. Співзасновник І лідер iconПорядок виконання магістерської роботи
Затверджено рішенням Вченої ради Львівського державного університету внутрішніх справ 24 травня 2007 року протокол №9
Девід Іден Лейн (англ. David Eden Lane; 2 листопада 1938 28 травня 2007) білий революціонер, прихильник ідей білого націоналізму. Співзасновник І лідер iconТема: столовий посуд, прибори та столова білизна
Посуд з порцеляни має вишуканий, привабливий вигляд І специфічні відмінності: легкість, прозорість білого кольору у тонких шарах...
Девід Іден Лейн (англ. David Eden Lane; 2 листопада 1938 28 травня 2007) білий революціонер, прихильник ідей білого націоналізму. Співзасновник І лідер iconНімецько-польських відносин 1938–1939 років
Другої світової війни. Д. Хогган народився 23 березня 1923 р в Портленді, штат Орегон. У 1948 р закінчив Гарвардський університет,...
Девід Іден Лейн (англ. David Eden Lane; 2 листопада 1938 28 травня 2007) білий революціонер, прихильник ідей білого націоналізму. Співзасновник І лідер iconПеревод с английского А. Плетневой / Перев с англ. М: Ооо издательство «София», 2007. 400 с
Вычитка и сканирование:«Flint&Morgan Corporation» при участии ао ccd «х-al-Yawa», 2008
Девід Іден Лейн (англ. David Eden Lane; 2 листопада 1938 28 травня 2007) білий революціонер, прихильник ідей білого націоналізму. Співзасновник І лідер iconLilliput Lane Home is where heart is

Девід Іден Лейн (англ. David Eden Lane; 2 листопада 1938 28 травня 2007) білий революціонер, прихильник ідей білого націоналізму. Співзасновник І лідер iconLiliput Lane 05 Gertrudes Garden

Девід Іден Лейн (англ. David Eden Lane; 2 листопада 1938 28 травня 2007) білий революціонер, прихильник ідей білого націоналізму. Співзасновник І лідер iconLilliput Lane 07 Cornish Cream

Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2013
звернутися до адміністрації
mir.zavantag.com
Головна сторінка