1 Загальнодержавні збори
Скачати 47.95 Kb.
Назва1 Загальнодержавні збори
Дата конвертації24.06.2013
Розмір47.95 Kb.
ТипДокументы
mir.zavantag.com > Спорт > Документы
Самостійна 4(3)

1)Загальнодержавні збори

2)обов’язкові платежі

3)місцеві податки– це податки , які встановлюються органами місцевого самоврядування відповідно до законодавства, вони є обов’язковими до сплати в межах адміністративно-територіальних одиниць та зараховуються до їх бюджетів.

податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

єдиний податок;

збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності;

збір за місця для паркування транспортних засобів;

туристичний збір;
4)місцеві збори

  • за право використання місцевої символіки;

  • за паркування автотранспорту;

  • за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг;

  • за дозвіл на проведення місцевого аукціону, конкурсного розпродажу і лотерей;

  • за право проведення кіно- і телезйомок;

  • за проїзд територією прикордонних областей автотранспортом, що вирушає за кордон, та інші.

^ 5)податкове зобов’язання— зобов'язання платника податків сплатити до бюджетів або державних цільових фондів відповідну суму коштів у порядку та у строки, визначені податковим законодаством України

^ 6)податковий борг - податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), узгоджене платником податків або встановлене судом (господарським судом), але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.

^ 7)податкове повідомлення— це письмове повідомлення кон­тролюючого органу про обов'язок платника податків сплати­ти суму податкового обов'язку, визначену контролюючим ор­ганом. Подання податкового повідомлення пов'язано з діями саме контролюючих органів, до яких належать не тільки податкові, а й митні органи, установи Пенсійного фонду Украї­ни і Фонду соціального страхування України. 

^ 8)податкова вимога визначається як письмова вимога подат­кового органу до платника податків погасити суму податко­вого боргу. Порядок направлення органами державної подат­кової служби України податкових вимог платникам податків затверджений наказом податкової адміністрації від 3 липня 2001 р.

^ 9)податкова застава— спосіб забезпечення сплати платником податків грошового зобов'язання та пені, не сплачених таким платником у строк, визначений Податковим кодексом України.

Податкова застава є одним з найефективніших способів забезпечення виконання податкового зобов'язання платника податків, не погашеного у строк. У силу податкової застави держава (територіальна громада) має право в разі невиконання забезпеченого податковою заставою податкового зобов’язання одержати задоволення з вартості заставленого майна переважно перед іншими кредиторами у порядку, встановленому законом. Пріоритет заставодержателя на задоволення вимог із заставленого майна встановлюється відповідно до закону.
^ 10)адміністративний арешт активів Адміністративний арешт активів платника податків є виключним способом забезпечення можливості погашення його податкового боргу. Арешт активів полягає у забороні вчиняти платникамподатків будь1які дії щодо своїх активів, які підлягають такому арешту, крім дій з їх охорони, збереження і підтримки у належному функціональному та якісному стані. Арешт може бути накладений на будь1які активи юридичної особи, а щодо фізичної особи — на будь1які її активи, крім тих, що не підлягають арешту відповідно до чинного законодавства.

^ 11)розстрочення податкових зобов’язань - надання платнику податків бюджетного кредиту на основну суму податкових зобов'язань без урахування сум пені на умовах податкового кредиту, за якими основна сума кредиту та нараховані проценти погашаються рівними астками починаючи з податкового періоду, наступного за періодом надання такого кредиту.

^ 12)відстрочення податкових зобов’язань - перенесення сплати основної суми податкових зобов'язань платника податків на умовах податкового кредиту без урахування сум пені, за якими основна сума податкових зобов'язань та нараховані проценти сплачуються рівними частками починаючи з будь-якого податкового періоду, визначеного відповідним податковим органом, але не пізніше закінчення 12 календарних місяців з моменту виникнення такого податкового зобов'язання, або одноразово у повному обсязі.

^ 13)списання податкових зобов’язань

14)податкове правопорушення— це вчинене у сфері оподаткування винне протиправне (тобто на порушення законодавства про податки і збори) діяння (чи бездіяльність) суб'єкта оподаткування, за вчинення якого встановлена юридична відповідальність законодавством про податки і збори (Податковим кодексом України).

15)податковий злочин

16)фінансово-правова відповідальність за податкове правопорушення

Схожі:

1 Загальнодержавні збори iconЛекція 8 система оподаткування підприємницької діяльності в україні
Податок на прибуток, додану вартість, акцизний збір, мито та інші загальнодержавні податки, збори І платежі
1 Загальнодержавні збори iconПрограма фахових вступних випробувань за освітньо-кваліфікаційним...
Загальні принципи встановлення податків І зборів. Види податків та зборів. Загальнодержавні податки та збори в Податковому кодексі...
1 Загальнодержавні збори iconПлан-конспект заняття 30. 12. 11, п’ятниця. Загальні збори неформального...
Загальні збори за участю Консультативної ради. Підведення підсумків та погодження плану роботи на ІІ півріччя. Підсумки та результати...
1 Загальнодержавні збори icon9. Спеціальні цільові фонди держави
Загальнодержавні соціальні фонди та їх значення для забезпечення системи соціального страхування
1 Загальнодержавні збори iconЗбори до дипломного проектування

1 Загальнодержавні збори iconЗбори з дипломного проектування

1 Загальнодержавні збори iconЗбори до дипломного проектування

1 Загальнодержавні збори iconЗбори до дипломного проектування

1 Загальнодержавні збори iconЗбори з першокурсниками 31 серпня по факультетам

1 Загальнодержавні збори iconПодаткові збори
Платниками збору є лісокористувачі юридичні особи, їх філії, відділення, що не мають
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2013
звернутися до адміністрації
mir.zavantag.com
Головна сторінка