Українське видавництво 2001
НазваУкраїнське видавництво 2001
Сторінка1/10
Дата конвертації18.09.2014
Розмір1.1 Mb.
ТипДокументы
mir.zavantag.com > География > Документы
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


СЕРЕДНЕ

Реальність вічності

Українське видавництво 2001

Дозволяється друкувати і читати.

Ординаріят Словесного Храму Матері Божої Непорочно Зачатої.

Середнє, дня З0 червня 2001 року Божого.

ЕМАНУЇЛ

І

СЕРЕДНЕ (ЕНДЕРЕС - кінець гріхові) - ВЕЛИКЕ МІСТО всього вселенського всебуттєвого значення з атрибутами, КОТРЕ все у собі вміщає: Вселенну, маюче Сущого, божественність Божества, таїнственність Божих тайн - Осередок Божества, Істоту єдиного Бога в Пресвятій Єдиносущній і Нероздільній Тройці - Трон й Престіл єдиного Бога.

Це всі свійства, атрибути, прикмети Божі, всі дійства Творця Спасителя, Святого Духа, Владики, Централя й розмір, простір без меж, міри у важности, в ціні, якости, працедійности, безпримірности у мінімальній й максимальній силі; безграничність Єствовання, Існовання й неісновання; Скарбниця Божих скарбниць; свята Столиця Божества й таїнства; ввесь розум, ум, знання Боже; розумне, істотне, людське, надприродне й природне Буття.

Дім Божий Якова, Святиня Святости Святих з Сіон - Горою Господніх Гір, святе таїнственне Огнище, Божественність Вседоцільного, Справедливість, правосуд Долини Правд священномученика Йосафата. МІСТОМ ВЕЛИКИМ називає між невичисленними компонентами вирішень вселенських сотворених проблем ради найвищої мети розумних Слуг Божих, особливо Богоподібного роду чоловічого - в цілости: всього творення Вседоцільним Господом Сил, Щастя, Доброти, Милосердя й Любові.

ЕМАНУЇЛ

Передмова

Витаємо Вас живим святим Хрестом! Най стане між нами Господь Наш Ісус Христос Цар в Другому Здійсненому Воплоченні і завитає Його вічна Правда в домі, серці і умі. + Во Ім'я Отця і Сина і Святого Духа.

Амінь.

З приводу великого занепаду Христової віри на Україні і по цілому світі Свята Вселенська Дитинства Божого Непорочного Агнця Христова Церква застерігає людство, виявляючи з Волі Божої дорогу страшного обману, який панує в кожному серці, в кожній душі, і відкриває Правду про святу Дійсність - Волю Божу. Господь Бог - Воплочене Слово - напоминає людство в цей тяжкий час духової руїни і закликає до поправи і до надолуження за гріхи шляхом відродження; шляхом, про який дотепер люди читали лиш в Святому Письмі, що Свята Церква піде Новою дорогою, що буде проповідуватися Нове Євангеліє народам світу, що піднесеться і засяє Новий Єрусалим.

В одній із об'яв Господь Бог через Святого Духа об'явив: "Мій бідний, безталанний народе, що з усіх народів зложив найбільші жертви крові і мук, якої відзнаки ти дослужився?! Найнижчого упадку, загального відступництва цілого краю від своєї віри, від своєї Церкви. І то під проводом своїх духовних провідників.

А що є найсмутніше з найганебнішого, що ви, засліплені вожді, ще досі не прозріли і не пізнали своїх лиходійств? Куди ви завели нарід? В пропасть?!"

Зі Свого невичерпаного милосердя Господь Бог кличе до тебе, мій обманений народе: "Даю тобі послідню дошку рятунку! Спіши до Матері Божої Середнянської, проси заступництва, амнестії за свій страшний злочин. Бо лиш Її

8

любов, неповинні сльози - ця невисказана і ніким неоцінена Жертва, оживить тебе, і під Її покровом ти знайдеш спочинок для душі і вічне щастя в небі".

Загальносвітовий упадок прискорив місію Другого Воплочення Сина Божого на землю. Бо якби людство заховувало заповіді Божі, то мало би бути на відповідному рівні надприродного розвитку. Якщо за часів Содоми і Гомори упадок людської природи становив тридцять процентів, за часів Першого Приходу Ісуса Христа -шістдесят процентів, то зараз, в часі апокаліптичному, він становить сто процентів. Тобто людське сотворіння опинилося в катастрофічному положенні щодо віри й моралі, бо утратили образ і подобу Божу, крім двох Пагонців, Котрі по Волі Божій зістали недіткненими, а по своїй природі - Непорочними.

Внаслідок такого тяжкого зубожіння, замість того, щоб виблагати добрими намірами і ділами через Воплочене Слово продовження речинця кінця світу, все зістало потоптане: і заповіді, і закони Божі і людські. Нарід скоротив своїм зухвалим і легковажним поведенням цей речинець, і вся земля стала перед фактом знищення всього святого.

Але Господь Бог в безконечному Своєму милосерді і любові до грішників, взявши на Себе людське Тіло у вигляді двох Пагонців, Чоловіка і Жінки, Батька і Матері, Ісуса і Матері Божої, наших перших духовних Родичів на землі, Котрі родять Духа Бога Живого і провадять поступово до первісного обичаю, як жили перші родичі в раю, показав всім, що Він є Творцем світу і Паном Дня, Дня Господнього. Народжений з-перед віків воплотився вдруге в означений час. Взявши на Себе гріхи цілого світу і надолужуючи за них Отцю Небесному, заключив Третій Завіт - Завіт Духа Святого Божого Милосердя, чим заклав підвалини через тих двох Світильників для обновлення лиця землі.

Ще при заснуванні первісної Церкви учні запитували Ісуса:

- Котрого дня Ти з'явишся нам і в який день ми
побачимо Тебе?

Уже тоді Ісус відповів їм:

- Коли ви оголитеся і не засоромитеся і візьмете ваш
одяг, покладете його біля ваших ніг, мовби малі діти
розтопчіть його, тоді ви побачите сина Того, Хто вічно
живий, і ви не будете боятися (св.Ап.Тома).

Хто пізнає себе, своє беззаконня та злегковажить собою, понизивши себе перед світом, той бере на себе свідомо і добровільно живий хрест, щоб через терпіння оживити свою убогу душу і піти взірцевою дорогою свого Творця і Спасителя Господа Нашого Ісуса Христа.

В святому Євангелії від Томи, найбільшої унікальної археологічної знахідки XX століття, сказано:

 • Якщо ті, котрі ведуть вас, говорять вам: "Дивіться,
  Царство в небі!" - тоді птахи небесні випередять вас. Якщо
  вони говорять вам, що воно в морі, тоді риба випередить
  вас. Але Царство всередині вас і зовні вас.

 • Коли ви пізнаєте себе, тоді ви будете пізнані і ви
  дізнаєте, що ви діти Батька Живого. Якщо ж ви не пізнаєте
  себе, тоді ви в бідності і ви - бідність.

Дорогий читачу, най не лякає тебе тайна упокорення чи убогість духа, але розпалюй в серці вогонь правдивої віри, яка йде дорогою Христа, а не дорогою світу, тим самим добровільно поєднуй своє внутрішнє єство через ласку Божу з Тим, Хто сотворив і внутрішнє і зовнішнє; будь невід'ємною частиною Того, Хто сказав:

- Коли ви зробите двох одним, ви станете Сином
Людським, і, якщо ви скажете горі: зсунься - вона пере­
міститься (св. Ап. Тома).

В цьому ж святому Євангелії від Томи сказано:

- Неможливо чоловікові сісти на двох коней, натягнути
два луки. І неможливо рабові слугувати двом панам: якщо
він буде шанувати одного, з другим буде брутальним.
Жоден чоловік, котрий п'є старе вино, водночас не прагне
випити вино молоде. Не наливають молоде вино в старі
бурдюки, щоб вони не порвалися. І не наливають старе
вино в нові бурдюки, щоб не зіпсували його. Не
пришивають стару латку до нового одягу, бо пірветься вона.

Ісус Христос сказав цю притчу до своїх учеників, щоб вони могли розрізнити стару будову від нової. Так і тепер хочеться звернути вашу увагу на старий і новий світ. Старий мусить відмерти, відійти в минуле, бо йому Сам Господь Бог визначив час і виповів речинець. А новий світ, хоч помалу, однако буде зростати в ласці Божій і набирати сили, доходячи до свого зросту, до своєї краси, щоб, дійшовши мудрості і мужності, видати для свого Творця нев'янучий цвіт і дорогоцінний плід, тобто виплекати нове молоде покоління людей, для котрих боязнь Божа і туга за

10

нев'янучим вінцем вічності буде вище і цінніше за власне туземне життя, а славою Божою будуть більше дорожити, як зіницею свого ока.

Цей нарід буде так багатий духом, що добро Церкви і народу буде цінити вище особистого щастя. Не мінятиме мети, не торгуватиме вибором до щастя, не знеохочуватиметься невигодами, не зневірюватиметься невдачами, не ласкатиме знатних і не понижатиме убогих, а більш спосібний буде до щастя для всіх. А щоб любов Божа панувала в людських серцях, то ці нові люди перестануть бачити власні вигоди, а цінитимуть і жертвуватимуть всякі труднощі і недомагання, будуть дорожити славою свого Творця і добробутом ближнього. І ця любов Бога і ближнього зніме з їх сердець віковічну полуду, ненависть і жадобу, через що диявол тисячоліттями тримав бідні душі в тяжких кайданах гріха. Ось такі настануть люди і це будуть творці Нового Завіту.

Дорогий читачу, читаючи цю книжку, треба завжди пам'ятати про те, що стоїмо перед Христом на страшному суді з усіми своїми намірами і вчинками, які і будуть нашим бичем в світлі Божої справедливості. Кожен, хто прочитає її з покірним, спраглим, шукаючим правди серцем, зачерпне з неї велику користь для спасення своєї душі. При такому читанні ця книжка є Джерелом Живої Води, Дорогою, котрою повинно йти людство, щоб жити в Бозі, з Богом, для Бога і осягнути спасення через Святу Господню Гору в Середньому - Нерукотворному Храмі, де Сам Бог промовляє до людської душі через уста Своїх вибраних і утверджених Ісповідників останніх часів.

Амінь.

І

Христовий Ковчег

"Коли ви побачите Того, Котрий не народжений жінкою, упадіть ниць і пошануйте Його: Він - ваш Батько". Св. Апостол Тома.

"Святкуймо не в старім квасі, не в квасі злоби й лукавства, а в опрісноках чистоти й правди " (І Кор. 5.8) або " Просіть - дасться вам; шукайте - знайдете; стукайте - відчинять вам"(Мт.7.7).

Отже, Господь Наш Ісус Христос не залишив нас, людей, без надії, але дав нам дорогу до Істини. Тільки треба кожному прагнути знайти Правду, щоб жити в добрі та злагоді, туруючи шлях, на який вказала нам Божа Премудрість і на який нас часто наштовхує наш людський розум. Та наше маловірство і марнотрачений час заводить нас знову і знову в глухий кут, а пітьма, яка панує в душі, знеохочує розум до такої степені, що людина радше волить пропасти в темряві, ніж йти в пошуках світла Правди і вогню гарячої любові.

Найбільшими нашими ворогами є байдужість і недуховність, які перетворюють людські серця на розсадники зла. Така душа є незахищеною і неспроможною чинити опір покусам. Невже нас нічого не навчив спотворений експеримент над живими людьми за сімдесят років? Знаємо добре, що торжество матеріялізму веде в пропасть, до трагізму, до смерті. Людина, перероджена в одинокого духа суб'єкта (відокремлена від душі), не є потрібна нікому: ні Богу, ні суспільству, а лишається масою, товпою, вкінці - зрадником Бога, своєї нації і свого життя. Животворна іскра надприродного легітимного життя в таких душах усунена, ув'язнена, розп'ята.

Нашому народові весь час прищеплювали якийсь комплекс національної неповноцінності і нав'язували самозгубну звичку звинувачувати самих себе в холуйстві,

12

заздрості, тупості. Це є давня і добре розроблена тактика диявола. Адже для того, щоб повністю розчавити і підкорити нарід, треба забрати в нього віру, національну гордість, вкрасти і сфальсифікувати історію народу, примусити сміятися і знущатися з самих себе. Де ще в світі є люди, щоб так насміхалися з віри, рідної мови, нації, знущалися над традиціями, над вірою батьків і дідів своїх? Диявол добре знає, що віднявши у народу віру, він вб'є у ньому духа. Нарід втратить розуміння свого історичного значення. Він не знатиме свого місця в минулому, в теперішньому і в майбутньому; не розумітиме де Правда і навіщо він жиє в цьому світі. Тоді він легко йде за товпою: там де всі, туди і я. Мета ворога Божого народу одна : вивести цей нарід з рівноваги, викривити дороги і затерти стежки, якими ходили їх предки. А як? Дати йому інших поганських богів, а Живого Бога, яко Творця, зневажати, висміювати, реєструючи в історичні книги світу інших богів, як рівноправних з Живим Творцем, але вже опльованим і зневаженим. Так і сталося. А коли нарід України втратив духовий зір, ворог Бога і людей сказав: "А тепер ідіть і тіштеся тою "вірою", яку вам дали, тобто дозволили орудники диявола, працюйте на себе і на них, бо ви зобов'язані сплачувати данину за послугу".

Тому тепер має Україна і цілий світ таке різновір'я і різнобратства, які несуть лише хаос і вічне непорозуміння. Таке різновір'я не від Бога, бо Господь сотворив один світ, один світогляд. Післав Свого Єдинородного Сина на землю, а Син дав одну науку про Себе, про Святого Духа, одну віру і правдивий зв'язок людей із Собою. Інші ж віри, науки і зв'язки - не від Бога, не для Бога і не з Богом. В тих вірах немає Волі Божої і зв'язку з Богом. Сама гидота і запустіння. Вороги Бога і народу перекрутили всі заповіді Божі, Святе Письмо, науку і традицію, дану Ісусом Христом і Його учениками для людей. Спонукали і приучували думати, що наші предки неправдиво вірили, неправдиво славили Бога. Давали нам закони, протилежні науці Христової моралі. І що з того вийшло? Сьогодні добре усім видно не лише в нас, але й по всіх державах і народах такий блуд і таке суєвір'я.

Україна, як і інші народи світу, тепер має нагоду до відродження, до загального воскресення людського духа - душі. Є можливість нам порозуміти і реалізувати дійсний

13

стан справ, стати самими собою в своїй рідній, не від кого незалежній Хаті. Наш нарід вистраждав право об'єднатися в країну Духа, в країну Матір, в країну Любові, Сили, всіх світів і всіх просторів, вимірів і часів.

Згадаймо! Україна ніколи нікого не завойовувала. Вона лише обороняла і захищала себе та інші держави від завойовників і грабіжників. Завжди була кривджена, зраджувана і понижена. Завжди була найнищою державою у світі. Не проминула нас і найстрашніша кара - чорний Чорнобиль.

Разом з відродженням душі почне відроджуватися і процвітати економічне, соціяльне, політичне досягнення, Неможливо відділити релігію від політики, як блеск вогню від вогню! Віра не є політичною, а є догматичною, живою, діючою, незалежною. Політика ж є дорогою діяльності суспільства в боротьбі за свої інтереси. Для досягнення цих цілей вона мусить з'єднувати свої політичні переконання з Ідеєю Творця. Відродження і Воскресення України залежить від Руки Божої, Котра керує людським розумом, наставляє його думки в русло Своєї Волі, Своєї Всемогучості і Справедливості. Ми повинні підпорядковуватися цій Силі, брати для свого інтелекту Її наставлення, інакше штовхаємо себе за межі тої цілі, для якої прийшли на цей світ. Скільки б ми не жили на цій землі, прийде година, коли з гіркотою побачимо марноту свого життя, а повернення вже немає. Тому безконечне Боже Милосердя, знаючи зіпсуття людської природи і катастрофічне положення цієї спільноти, знову і знову хоче дати помічну руку і вивести душі з глибини пропасті на дорогу Світла і Правди. Нам треба лише погодитися з Волею Божою і йти за вказівкою, яку дає нам Божа Премудрість.

Як є один Бог, одна Правда і одна Справедливість, то мусить бути і один Святий Храм, де перебуває відвічна Правда зі всіми атрибутами, дорогою, якою Вона йде, якою провадить століття і тисячоліття і якою увійшла у Третю Добу Святого Духа Другого Здійсненого Воплочення Ісуса Христа на землю. На світанку настання Дня Господнього Божа Премудрість відкрила Нерукотворний Храм Матері Божої, в якому є все: віра, правда, любов, мир, справедливість, терпеливість, розум, рада, кріпость, знання, боязнь Божа.

Зближався 1933 рік. Наш греко-католицький нарід тут

14

і по всіх просторах земної кулі забажав вшанувати 1900-ліття з дня смерті Ісуса Христа на хресті воздвиженням великого Храму - Базиліки Базилік. Весь нарід тут і в діяспорі перейнявся дуже тією ідеєю. Всі усвідомлювали важливість цієї великої справи, всі труднощі, способи праці і велику жертву. Довго вибирали місце для будови і нарешті вирішили побудувати храм в Станіславі, тому що там люди найбільше заховали пітизм (вдячність), були найбільше перейняті ідеєю спасення.

Отже, час наспів, місце підібране. Серед слов'янських народів Україна займе визначне місце, побудувавши Базиліку в честь Спасителя. Загал християн знав, що особливо переймалася тією справою Уніятська Церква. Вірні і віддані Господу Богу душі хотіли, щоб Ісус прославився не тільки в людських серцях, але і зовні, тому радо погодилися до тієї великої праці, будови Базиліки на Україні. Хоч з Волі Божої так сталося, що тут є Базиліка святого Петра і затріюмфувала Дійсність, одначе не там і не тоді ця будова відбулася. Бо коли ідея будови Базиліки в Станіславі дозріла, місце під будову було підібране, матеріяли звезені, тоді Господь Бог став об'являти Свою Найсвятішу Волю через вибрані душі. На площі, де була заплянована Будова, при дорозі росли три старезні липи. Господь Бог застеріг через майбутнього Святішого Отця Емануїла: "Як не буде вже тих лип при дорозі, тоді Господь САМ побудує Храм Словесний". Господь Бог об'явив Свої наміри і пляни.

В одному видінні сестра Мокрина сс. Мироносиць (Марія Шамліт) бачила Базиліку Середнянську всенародну, всенаціональну. Купол Святині був округлий і сяяв різними райдужними кольорами. Святиня була подібна до Базиліки святого Петра. Кольори були підібрані до різних націй і лучились воєдино. Це було видно за горбами Угрино-Майданськ-Боднарів-Кудлатівка-Войнилів (містично). Господь Бог вже тоді вказував на місце, де має бути всесвітня Базиліка, - м. Середнє.

Пізніше одна Невіста - Посудина Божої Благодаті - в надприродному видінні бачила Мати Божу, Котра виходила з величавого Храму з сімома куполами на Святій Середнянській Горі і держала в руках синьо-жовто-білий прапор. В ньому вміщаються три прапори: Матері Божої, України і папської Столиці.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Схожі:

Українське видавництво 2001 iconКонспект курсу лекцій для студентів базових напрямків 0501“Економіка...
Укл. Воловець Я. В., Клімковський М.І. – Львів: Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 2001. – с
Українське видавництво 2001 icon1 Українське літературознавство XX століття
У XX столітті українське літературознавство мало помітні здобутки І втрати, пов'язані з поразкою української національної революції,...
Українське видавництво 2001 iconПанько Т.І. Українське термінознавство 1994 Панько Т.І., Кочан І....
Панько Т.І., Кочан І. М., Мацюк Г. П. Українське термінознавство. – Львів, 1994. – 216 с
Українське видавництво 2001 iconГосударственный комитет российской федерации по стандартизации и...
Ок 029-2001 (кдес ред. 1). Общероссийский классификатор видов экономической деятельности )
Українське видавництво 2001 iconЛекція тема. Українське культурно-національне відродження (кінець ХVІІІ -початок ХХ століття)
Тема. Українське культурно-національне відродження (кінець ХVІІІ —початок ХХ століття)
Українське видавництво 2001 iconАктуальні проблеми українського термінознавства: Підручник. К.: Івц...
М. С. Зарицкий. Актуальні проблеми українського термінознавства: Підручник. – К.: Івц "Видавництво «Політехніка»"; тов "Фірма «Періодика»",...
Українське видавництво 2001 iconНе : Способи забезпечення виконання зобов’язань. Припинення зобов’язань
Закон України “Про заставу” №2654-xii від 02. 10. 1992 // Українська Інвестиційна Газета 2001, N27 від 03. 07. 2001
Українське видавництво 2001 iconВидавництво “академвидав”

Українське видавництво 2001 iconВідомчі будівельні норми україни
Розроблено: Українське державне виробничо-технологічне підприємство "Укрдортехнологія"
Українське видавництво 2001 iconТема: Українське козацтво
України. Навчальний посібник для студентів неісторичних спеціальностей – К., 1998, с. 100-125
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2013
звернутися до адміністрації
mir.zavantag.com
Головна сторінка