План-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура
НазваПлан-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура
Дата конвертації18.06.2013
Розмір78.3 Kb.
ТипПлан-конспект
mir.zavantag.com > География > План-конспект
Координаційний центр Євроклубів «Pu-Re»

Кролевецький районний Будинок дітей та юнацтва

13.02.12., понеділок.

План-конспект заняття

ТЕМА: Знання про Євросоюз. Місія та структура.
Підтема: Новини та аналітика.

07.02.12, вівторок.

Янукович: шляху України в ЄС немає альтернативиПрезидент України Віктор Янукович закликає український парламент законодавчо забезпечити просування України до Європейського Союзу.

"2012 року Україна приймає чемпіонат Європи з футболу. Це важлива і символічна подія, яка по-новому відкриє Україну Європі і всьому світу. Водночас, ця подія ще раз переконує нас в невід'ємності України в європейському просторі", - сказав Янукович, виступаючи в парламенті у вівторок під час відкриття 10-ї сесії Верховної Ради.

"Наш шлях до Євросоюзу безальтернативний і очікує від законодавців серйозної продуктивної роботи щодо правового забезпечення нашого інтеграційного процесу", - наголосив президент. //«Інтерфакс-Україна»
08.02.12., середа

Текст угоди Україна-ЄС затвердять найближчими тижнями - Сікорський


Остаточний текст Угоди про асоціацію Україна-ЄС можуть затвердити найближчими тижнями, прогнозує міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

"Ми сподіваємося, що текст Угоди остаточно буде закрито протягом найближчих тижнів", - сказав він на прес-конференції в середу в Києві.

Міністр, зокрема, уточнив, що за наявною у нього інформацією, торгову частину Угоди "вже закрито", а політичну частину буде вирішено до березня.

При цьому він наголосив, що в даному контексті він говорить про відсутність політичних умов.

"І ми всі знаємо, що це означає", - додав він.

Сікорський нагадав, що "справа Тимошенко" нашкодила іміджу України.

"Я з дружби до України, до українських друзів наголошую, як багато нашкодила іміджу України якість судового процесу проти Юлії Тимошенко", - сказав він. //«Інтерфакс-Україна»


^ Тема відкритого тематичного заходу (згідно підготовчого етапу молодіжного проекту «Нова генерація: відкриття молодіжної ініціативи в рамках побратимської співпраці» (NGO-2012):

«Як стати потрібним громаді? Досвід європейської молодіжної спільноти» (тренінг проводять тренери-експерти).

Практичні заходи в рамках молодіжного спільного українсько-польського проекту «Нова генерація: відкриття молодіжної ініціативи в рамках побратимських взаємостосунків» («NGO-2012»).
*Підготовчий етап — організаційні заходи (визначення керівних органів проекту, складання плану дій, тощо).

Термін виконання: січень — лютий 2012 р.

^ Заходи:

а) проведення загальної конференції (круглого столу) «Кролевецький район та перспективи розвитку системи Євроклубів». Засідання відбудеться, орієнтовно, у другій декаді січня 2012 р. у районному Центрі зайнятості (м. Кролевець, пр. Миру, 7), кількість учасників до 30 чол., тривалість — 1,5 год.

б) інформування населення через Інтернет-сайти, ЗМІ району про початок реалізації проекту, спрямованого на розвиток молодіжної активності (так званої молодіжної дипломатії) як складової системи громадської активності, соціального діалогу між членами громади;

в) створення Робочих груп з числа шкільної молоді по розробці конкретних заходів на місцях з метою реалізації проекту;

д) проведення семінару — тренінгу «Як стати потрібним громаді? Досвід європейської молодіжної спільноти» (тренінг проводять тренери-експерти) для реципієнтів реалізації проекту, зацікавлених членів громади. Семінар-тренінг відбудеться, орієнтовно, у першій декаді лютого 2012 р. у приміщенні Центру зайнятості (пр. Миру, 7), кількість учасників — до 30 осіб (по 6 представників від кожної Робочої групи проекту);

^ Як бути потрібним?

Кому? Для кого?

- родині;

- друзям;

- школі;

- громаді;

- державі (нації);
Досвід польських ровесників. Фото-презентація.

Справа не в тому, чи на одному рівні ми перебуваємо з ними, а в тому, чи є у нас прагнення спільного комунікаційного руху та діалогу в рамках співпраці (виконання конкретних проектів, акцій, ініціатив тощо).
Діяльність Євроклубів – загальнолюдська традиція, яка реалізується відповідно до бачення керівника та методичних рекомендацій при проведенні занять. Цільова група – молодь шкіл та ВНЗ (ПТУ).
Традиція організації проведення святкових заходів (День Європи) та розвиваючих публічних ділових ігор, флеш-мобів (конкурси, турніри, ігри тощо).
Заснування Європейських клубів у школі — це лише один із багатьох способів досягнення дуже важливої мети щодо розвитку Європейської свідомості, яка є складовою процесу самореалізації. Як відомо, самореалізація – запорука успіху. Вже в юному віці ті, що прагнуть успіху мають шукати нові можливості для пошуку свого місця під сонцем. Міжнародна діяльність є однією з частин (сфер впливу) діяльності молодіжних Євроклубів.

Перші шкільні європейські клуби почали працювати в Португалії в 1990 році. Зараз там активно працює мережа з 300 клубів. Ідея створення шкільних європейських клубів належить Маргариті Белард, національному координатору програми «Європейський вимір в освіті». Саме вона визначила, що:

*Європейські клуби - це центри діяльності у сфері Європейської освіти.

*Європейські клуби сформовані на підставі пропозицій, поданих початковою та середньою школами, відповідно до конкретної ситуації та їхніх можливостей.

*Членство в клубах не є обов'язковим для всіх учнів і вчителів. Клуби мають такі цілі:

 • запроваджувати справжній Європейський настрій серед їхніх членів, який потрібно передавати усілякими способами іншим;

 • шукати підтримки відповідних організацій з метою покращення поширення інформації про:

  • Європу (її географічні, історичні, культурні, економічні особливості тощо);

  • Європейські організації (структуру, спосіб діяльності, цілі тощо);

  • Європейську спільноту та держави - члени Ради Європи (їхнє політичне, соціальне, культурне життя тощо);

  • культурну та природну спадщину;

  • труднощі, що постають перед сучасною Європою;

  • цілі Європейської інтеграції;

 • сприяти розумінню Європейського плюралізму з його подібними та відмінними рисами;

 • сприяти вихованню толерантності та взаємної поваги;

 • сприяти розумінню Європейської взаємозалежності та потреб міжнародної співпраці;

 • виховувати в учнях — молодих громадянах Європи — почуття відповідальності, зокрема щодо миру, прав людини та захисту навколишнього середовища і культурної спадщини.

Перші українські євроклуби були засновані в 1995 році. Вони поширюють свою діяльність на школярів та студентів. Основне завдання полягає в інформуванні молодих людей в дусі спільних європейських цінностей, сприянні встановленню гарних стосунків з однолітками за кордонами, європейськими молодіжними неурядовими організаціями та підтриманні курсу України на інтеграцію в європейську спільноту.

Досвід російських однолітків-школярів (на російській мові):

В 1999 году наша школа вошла во Владимирское региональное отделение Евроклуба, наряду со школами №25, 21, 15, лицей – интернат №1 и Евроклубов г. Суздаля и г. Вязники.

 Цели и задачи деятельности:

•  Формирование уважительного отношения к правам личности и повышение культуры межнациональных и межэтнических отношений.

•  Выстраивание воспитательного пространства, работающего на формирование  опыта эмоционально-ценностного отношения к окружающему миру.

•  Создание условий для развития гражданской позиции.

•  Ориентация в ценностях Европейских культур.

 ЭТО МЫ!
Руководитель Евроклуба сш №36 Репп Лилия Викторовна 
Участники: 
Дмитриева Анастасия, Дмитриева Мария, Волчков Борис, Евглевский Алексей, Ефимов Максим, Андреева Арина, Маслова Мария, Куканова Александра, Майорова Варвара и другие. 

Формы работы:

•  Выездные заседания.

•  Конкурсы и игры в Москве, регионах России: День Европы, День рождения Российского Евроклуба, Еврокафе, Межрегиональные страноведческие игры, Рождественские встречи. Проводятся в Нижнем Новгороде, Мурманске, Белгороде, Владимире.

•  Научно-практические конференции «Педагоги за мир и взаимопонимание».

•  Дискуссии, круглые столы по вопросам толерантности на базе московского лагеря «Московия».

Областные страноведческие игры:

Основываясь на межрегиональных играх, мы адаптировали и разработали свою систему проведения игр по странам Европейского Союза. Страноведческие игры стали называться «Мы живем в Европе».

 Наши достижения  в игре " Мы живем в Европе":

•  Германия - 1 место

•   Англия - 1 место

•   Словения - 2 место

•   Финляндия - 2 место

•   Швеция – 3 место

•   Февраль 2005 г. Представители школьного Евроклуба участвовали в составе команды во Всероссийской межрегиональной игре в г. Москва. Мы заняли  II место

•    с 4 – 8 января 2007г мы участвовали в Международном фестивале молодёжных Евроклубов и клубов Дипломатии, которые проходили в г. Владимире. Наша команда заняла 1 место

•   международный фестиваль молодежных организаций Евроклубов и дипломатии 
«Рождество во Владимире». 1 место (в фестивале принимали участие организации из различных регионов России, Украины: Оренбургской области, Вологодской области, Астраханской области, Республики Северная Осетия-Алания, Украины, Евроклубы городов Москва, Вязники, Суздаль, Владимир.)

 

Наши любимые поездки:

 •  г. Кировоград форум «День Земли» – апрель 2007,

 •  г. Рязань экономический лагерь «Содружество» - июль 2007,

 •  тур по странам Европейского Союза – апрель 2007

 •  тур по странам ЕС – июнь 2009

 Мы активно участвуем в международных конкурсах:

•  Открытый Всеукраинский фестиваль, посвященный Всемирному Дню Земли  г. Кировоград.

•  Сентябрь 2006 мы участвуем в международном молодёжном форуме «Молодёжь без границ» г. Сумы ( Украина)

•  Июль 2007 – участие в Межрегиональном форуме «Каспийское море – море Мира и Дружбы» республика Дагестан

•   Август 2007 – участие в Международном фестивале молодежи России и СНГ
г. Астрахань

•   С 2004 – 2008г. мы активно участвуем в Международных проектах «MixTour», «Дети России – детям Европы»

Международные программы:

•   «Дети Европы на пороге 21 века». Участие в программах «Экология - устойчивое развитие», «Будущее России». Место проведения – г. Москва

•   Международная ассамблея «Юные послы мира». Место проведения – г. Москва

•   Move together. «Молодежь из Европы идет вместе». Цель проекта проявление толерантности, интереса к людям из разных стран через общение молодежи на международных встречах. Место проведения – Германия г. Йена

 

 Перспективы:

•   Развитие экологической культуры участников посредством организации экологической экспедиции

•    Погружение в языковую среду посредством участия в программе «Дети России - детям Европы» Развитие партнерских связей, посредством реализации проектов: в Украине «12 Открытый Всеукраинский фестиваль, посвященный Дню Земли»,  «Mix Tour» в Германии

•   Развитие толерантности посредством участия в Европейском фестивале народного творчества – Краков

Схожі:

План-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура iconПлан-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура
Канцлер Німеччини Ангела Меркель користується небувалою підтримкою співгромадян, повідомляє в п'ятницю німецький телеканал ард
План-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура iconПлан-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура
З новим 2013 роком! Очікуємо лише позитивних новин, працюємо задля успішного просування на шляху до мети! Разом!
План-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура iconПлан-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура
...
План-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура iconПлан-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура
Економічна ситуація в Європі "заспокоюється" І "стабілізується". Таку думку висловив президент Франції Ніколя Саркозі, виступаючи...
План-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура iconПлан-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура
Чи знаєте ви, чим відрізняється Рада Європи від Європейської ради? А від Ради Євросоюзу? Уважно вивчіть питання, аби розібратись...
План-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура iconПлан-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура
Сою́з (ЄС, Європе́йська У́нія, Європе́йська Співдру́жність) — союз держав-членів Європейських Спільнот (євс, єовіС, Євратом), створений...
План-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура iconПлан-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура
Сою́з (ЄС, Європе́йська У́нія, Європе́йська Співдру́жність) — союз держав-членів Європейських Спільнот (євс, єовіС, Євратом), створений...
План-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура iconПлан-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура
Сою́з (ЄС, Європе́йська У́нія, Європе́йська Співдру́жність) — союз держав-членів Європейських Спільнот (євс, єовіС, Євратом), створений...
План-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура iconПлан-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура
Сою́з (ЄС, Європе́йська У́нія, Європе́йська Співдру́жність) — союз держав-членів Європейських Спільнот (євс, єовіС, Євратом), створений...
План-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура iconПлан-конспект заняття тема: Знання про Євросоюз. Місія та структура
Протягом 2013 року чікуємо лише позитивних новин, працюємо задля успішного просування на шляху до мети! Разом! На листопад 2013 року...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2013
звернутися до адміністрації
mir.zavantag.com
Головна сторінка