Польський Інститут у Києві представляє культурний проект «Дні Польського Кіно в Україні», який вже 8-ий рік поспіль демонструє українській публіці найцікавіші
Скачати 188.28 Kb.
НазваПольський Інститут у Києві представляє культурний проект «Дні Польського Кіно в Україні», який вже 8-ий рік поспіль демонструє українській публіці найцікавіші
Дата конвертації17.06.2013
Розмір188.28 Kb.
ТипДокументы
mir.zavantag.com > Астрономия > Документы


ДНІ ПОЛЬСЬКОГО КІНО – 2013Польський Інститут у Києві представляє культурний проект «Дні Польського Кіно в Україні», який вже 8-ий рік поспіль демонструє українській публіці найцікавіші та найвизначніші кінострічки сучасного польського кінематографу. Цього разу в рамках фестивалю будуть показані вісім найкращих польських фільмів за останні два роки. Різні за жанрово-стильовою палітрою, ці стрічки розраховані на широку глядацьку аудиторію. Відкриє «VIII Дні Польського Кіно» зворушлива сімейна трагікомедія «Мій велосипед» Піотра Тшаскальського, лауреата низки міжнародних відзнак, зокрема нагороди «Паспорт політики», а також 3-х премій Берлінського кінофестивалю. Продюсер фільму, Марта Ларисса Плучинська, стане почесним гостем фестивалю та представить кінокартину київським глядачам у день відкриття.

До програми  «Дні Польського Кіно в Україні» увійшли ще сім фільмів: мелодрама «Уяви лишень!»  володаря призів Венеціанського МКФ Анджея Якімовського; стрічка, номінована на отримання премії «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» – «У темряві» Аґнєшки Холланд; повнометражні ігрові дебюти – фільм про «грішне кохання» «Не соромлячись» Філіпа Марчевського та політичний трилер «Кріт» Рафаеля Лєвандовсього; документальна стрічка «Віртуальна війна» Яцека Блавута; романтична комедія Єжи Штура «Любовні історії», присвячена пам’яті його вчителя режисера Кшиштофа Кешльовського; та фільм-закриття, частина творчої групи якого теж завітає до Києва, – історична драма «Польська Сибіріада» Януша Заорського. Цього року фестиваль сучасного польського кіно відбудеться у 6 містах України – Києві, Вінниці, Сімферополі, Одесі, Донецьку та Харкові. Стрічки демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

^ ПРОФІЛЬ ФЕСТИВАЛЮ НА САЙТІ АРТХАУС ТРАФІК

Старт проекту – 28 травня 2013 р.

ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ

 

Організаційний партнер:


За підтримки:
МЕДІА-ПАРТНЕРИ

МАКСІ-ТВ
РетроFM
Whatson
Український Тиждень
Gloss.ua
oKino.ua
TOPClub
^ ФОКУС
МІЙ ВЕЛОСИПЕД – ФІЛЬМ-ВІДКРИТТЯ


MOJ ROWER
Сімейна трагікомедія

Польща / 2012 / 90 хв.

Режисер: Піотр Тшаскальський

Сценарій: Піотр Тшаскальський, Войчех Лєпянка

Актори: Miхал Урбаняк, Артур Жмієвський, Кшиштоф Ходоровський, Вітольд Дембицький, Анна Негребецька, Піотр Щепанік, Марчін Тіроль
ТРЕЙЛЕР


 • «Відкриття року» за версією Польської кіноакадемії та номінації на «Найкращий монтаж» та «Найкращий дизайн» (2013)

- «Найкращий актор» (Miхал Урбаняк) на Таллінському кінофестивалі  «Темні ночі» (2012)
«Mій велосипед» – це різновид сучасної родинної оповіді, герої якої відважились подивитись одне одному у вічі, не зважаючи на роки нерозуміння і ворожнечі. Героїзм, щирість і відданість родині – це риси героя, що культивуються усіма поколіннями. Під час справжньої чоловічої подорожі троє рідних людей зближуються, згадують дитинство і юність, зриваючи завісу з найболючіших проблем і образ, які не дають спокою усе життя. Фільм зворушує до сліз, занурюючи глядача у вир глибоких почуттів.
ПІОТР ТШАСКАЛЬСЬКИЙ / Piotr Trzaskalski

режисер, сценарист
Народився 5 лютого 1964 року в Лодзі. Закінчив факультет культурології у Лодзинському університеті та факультет кіно і теле-режисури Лодзинської кіношколи. Після навчання працює як незалежний митець, який створював для телебачення творчі і музичні програми, рекламні ролики. Зафільмував кілька вистав у Телевізійному театрі.
Повнометражним дебютом режисера став фільм «Еді» / Edi (2002), який отримав ряд відзнак на міжнародних кінофестивалях, зокрема нагороду «Паспорт політики» (2002) («За сміливе порушення сучасної теми та глибоку вразливість»), а також 3 премії на Берлінському кінофестивалі (2003). Його фільм «Майстер» / Mistrz (2005) був представлений на 30-му Фестивалі польських фільмів у Ґдині, де здобув нагороду за найкращу сценографію. З 2004 року Піотр Тшаскальський є почесним членом Європейської кіноакадемії.
Фільмографія:
2012 - Мій велосипед / Mój rower

2005 - Майстер / Mistrz

2005 - Солідарність, Солідарність... / Solidarność, Solidarność...

2002 - Еді / Edi

2000 - Dalej niz na wakacje, короткометражний фільм

КРІТ

KRET
Політичний трилер

Польща, Франція / 2011 / 108 хв.

Режисер: Рафаель Лєвандовский

Актори: Борис Шиц, Маріан Дзендзель, Магдалена Червинська
ТРЕЙЛЕР


 • «Найкращий актор» (Борис Шиц) на Фестивалі польських фільмів у Гдині (2011)

 • «Найкращий актор другого плану» (Маріан Дзендзель) за версією Польської кіноакадемії (2011)

 • «Найкращий актор» (Борис Шиц) на Монреальському кінофестивалі (2011)


Одного дня головний герой стрічки, торговець старим одягом Павел випадково звертає увагу на бульварну газету із портретом свого батька. Автор статті стверджує, що той – член руху «Солідарність», якого завжди вважали справжнім героєм, борцем проти тоталітаризму – насправді секретний інформатор комуністичного режиму, якого називають «кріт». Публікація руйнує спокійне життя родини. Від них відвертаються знайомі і родичі, адже на батька приклеїли ярлик зрадника. Павел вирішує розібратись у цій справі і віднайти правду. Однак, чим глибше герой поринає у родинну історію, тим більше відкриває секретів, про які волів би не знати…
^ РАФАЕЛЬ ЛЄВАНДОВСЬКИЙ / Rafael Lewandowski

режисер, сценарист
Рафаель Лєвандовський народився 1969 року у польсько-французькій родині. Доки розпочав професійно вивчати кіно та працювати асистентом, ще у підлітковому віці зняв кілька аматорських фільмів. У 1996 отримав вищу режисерську освіту у французькій кношколі La fémis. Після роботи над короткометражними фільмами почав знімати документальні. Режисер та автор кількох фільмів про виконавські види мистецтва. Його роботи були показані та номіновані на таких кінофестивалях як Cinema du Réel, Нові режисери / Нові імена у Музеї сучасного мистецтва в Ньо-Йорку, Варшавському фестивалі єврейських фільмів, Doc Review, «Один світ» та кінофестивалі у Бредфорді.

Фільм «Кріт» / Kret – повнометражний ігровий дебют Лєвандовського. 


^ УЯВИ ЛИШЕНЬ!

IMAGINE
Чуттєва мелодрама

Польща, Португалія, Франція, Великобританія / 2012 / 105 хв.

Режисер: Анджей Якімовський

Актори: Александра Марія Лара, Едвард Хоґґ, Девід Атракчі, Тереза Мадруґа, Луїш Лукас, Джоао Ваз, Мельхіор Деруе
ТРЕЙЛЕР


 • «Приз глядацьких симпатій» та «Найкраща режисура» на Варшавському МКФ (2012)


Яскравий сонячний день. Молоді учні тісняться на лавці, тримаючись за свої білі трості та прислухаючись до знаків, що допоможуть їм скласти пазл власного існування. Усі вони – сліпі пацієнти відомої на весь світ лісабонської спецклініки. Ян, їхній новий педагог з просторової орієнтації, намагається вийти за межі традиційних рамок навчання і допомогти вихованцям краще почуватися у навколишньому світі, не відчуваючи страху. Ян швидко завойовує довіру і намагається ставити перед учнями ризиковані завдання. Використовуючи оригінальні методи, педагог прагне стимулювати цікавість і уяву своїх вихованців. Але тут постає питання – наскільки реальний образ того світу, який змалював Ян? І наскільки сам педагог чесний зі своїми учнями?

^ АНДЖЕЙ ЯКІМОВСЬКИЙ / Andrzej Jakimowski

режисер, сценарист, продюсер
Народився 17 серпня 1963 року у Варшаві. Вивчав філософію у Варшавському університеті та режисуру в Університеті Силезії (відділ радіо та телебачення в Катовіце). Його дебютом у кіно став фільм «Замруж очі!»/ Zmruż oczy (2003), який отримав Головний приз на міжнародному кінофестивалі у Сан-Франциско у 2004, а також чотири премії Польської кіноакадемії – за найкращий фільм, режисуру, сценарій та головну чоловічу роль.

Його друга повнометражна кінострічка «Штучки»/ Sztuczki (2007) здобула більш ніж 30 нагород міжнародних кінофестивалів, зокрема, 2 призи на Венеціанському кінофестивалі. Анджей Якімовський – лауреат премії «Паспорт Політики». Його фільм «Уяви лишень!»/ Imagine у 2012 році отримав нагороду за найкращу режисуру та приз глядацьких симпатій на кінофестивалі у Варшаві.
Фільмографія:
2012 - Уяви лишень! / Imagine

2007 - Штучки / Sztuczki

2005 - Солідарність, Солідарність ... / Solidarność, Solidarność......

2002 - Замруж очі! / Zmruż oczy


^ ЛЮБОВНІ ІСТОРІЇ

HISTORIE MIŁOSNE

Романтична комедія

Польща / 1997 / 83 хв.

Режисер та сценарист: Єжи Штур

Актори: Єжи Штур, Ірина Алфьорова, Катажина Фігура, Єжи Новак, Кароліна Острожна, Артур Барціш, Мачей Штур
ТРЕЙЛЕР


 • «Золотий лев» на Польському кінофестивалі (1997)

 • Приз FIPRESCI, премія Anicaflash, премія OCIC почесне згадування та премія Серджіо Трассаті на Венеціанському кінофестивалі (1997)


Фільм являє собою чотири зворушливі історії про складний вибір, який може змінити все подальше життя чоловіка. Вибір, який необхідно зробити від початку й до кінця, і від якого не можна ухилитися.

Єжи Штур – режисер, автор сценарію та виконавець чотирьох головних чоловічих ролей. Дещо несподіваною є участь у фільмі російської актриси Ірини Алфьорової. На кастингу режисер ставив усім претенденткам одне єдине запитання. І лише одна відповідь вразила його – це була відповідь справжньої російської жінки – Ірини Алфьорової, яку і було обрано.

Єжи Штур присвячує фільм пам’яті свого вчителя режисера Кшиштофа Кешльовського, в фільмах якого неодноразово сам був актором. Штур оповідає історії у звичній манері Кешльовського, залишаючи глядачу можливість самостійно домислювати та інтерпретувати.

© Studio Filmowe, фото: Piotr Muszyński

^ ЕЖИ ШТУР / Jerzy Stuhr

режисер, актор, сценарист
Народився 18 квітня 1947 року в Кракові. Закінчив Краківський університет і Лодзинську Вищу школу театру, кіно і телебачення.

Єжи Штур – один з найпопулярніших та найвпливовіших польських акторів, володар престижних нагород, зокрема 5 призів Венеціанського кінофестивалю, за виконання як театральних, так і кіноролей. У 1980-х роках виступав у Італії, і за відмінне знання італійської мови та якість інтерпретації в 1982 році був відзначений нагородою критиків за роботу іноземного актора в Італії. Викладає в Краківському державному вищому театральному училищі, де в 1991-1996 роках був ректором.

У 1994 році Штур спробував себе по інший бік камери – «Список коханок»/ Spis cudzołożnic став його режисерським дебютом. Фільм був тепло прийнятий критиками і удостоєний декількох нагород. Справжній успіх Штуру як режисеру приніс фільм «Любовні історії» / Historie miłosne, знятий трьома роками пізніше. Він став не тільки польським хітом, але й отримав нагороди міжнародних кінофестивалів. З 1998 року Єжи Штур є членом Європейської кіноакадемії.
^ Режисерська фільмографія:
2012 - Невидимий світ / Mundo Invisível

2007 - Хоровод / Korowód

2003 - Погода на завтра / Pogoda na jutro

2000 - Велика тварина / Duże zwierzę

1999 - Тиждень із життя чоловіка / Tydzień z życia mężczyzny

1997 - Любовні історії / Historie miłosne

1994 - Список коханок / Spis cudzołożnic
^ НЕ СОРОМЛЯЧИСЬ

BEZ WSTYDU
Напружена мелодрама дорослішання

Польща / 2012 / 80 хв.

Режисер: Філіп Марчевський

Актори: Maтеуш Костюкевич, Аґнєшка Гроховська, Анна Прухняк, Мачей Марчевський, Павел Круліковський, Даріуш Майхшак, Міхал Філіп’як, Міклош Чурея, Божена Пачковська
ТРЕЙЛЕР


 • Найкраща жіноча роль (Аґнєшка Гроховська) за версією Польської кіноакадемії (2013)


Фільм про «грішне кохання» брата і сестри, про болісне дорослішання героїв та спротив культурному табу, і врешті-решт про свободу власного життєвого вибору. Тадек бунтує проти світу. Перед самим закінченням навчального року він тікає від своєї тітки до сестри, яка мешкає на півдні Польщі. Анка – єдине кохання самотнього хлопця, який неочікувано усвідомлює своє еротичне захоплення сестрою. Страждаючи через почуття провини, він безрезультатно намагається побороти в собі це кохання. Він хоче довести всім, що гідний цього забороненого почуття. Натомість Анка емоційно спустошена від неоднозначного зв’язку з шефом місцевих неонацистів. Дівчина не має сили опиратися еротичній привабливості свого брата. Дія фільму відбувається впродовж кількох спекотних літніх днів у Нижній Силезії.
ФІЛІП МАРЧЕВСЬКИЙ / Filip Marczewski

режисер, сценарист
Народився 1974 року у польському місті Лодзь в родині відомого режисера Войцеха Марчевського та актриси Терези Марчевської. Вивчав гуманітарні дисципліни у Варшавському університеті та режисуру в Лодзинській кіношколі. Кілька років працював телерепортером. Його короткометражні студентські роботи були показані та нагороджені на численних кінофестивалях. Зокрема фільм «Мелодрама»/ Melodramat (2005) Американська кіноакадемія номінувала на студентський «Оскар». «Не соромлячись» / Bez wstydu – його повнометражний ігровий дебют.
^ У ТЕМРЯВІ

W CIEMNOŚCI
Воєнна драма

Канада, Німеччина, Польща / 2012 / 145 хв.

Режисер: Аґнєшка Холланд

Актори: Роберт Вєнцкєвич, Кінґа Прайс, Аґнєшка Ґроховська, Марія Шрадер, Герберт Кнауп, Марчін Босак, Бенно Фюрманн, Крістофер Сконечний, Юлія Кійовська, Міхал Журавський, Піотр Ґловацький
ТРЕЙЛЕР


 • Номінація на «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» (2012)

 • «Найкраща чоловіча роль» (Роберт Вєнцкєвич), «Найкраща жіноча роль другого плану» (Кінґа Прайс) та «Найкраща операторська робота» за версією Польської кіноакадемії (2012)


Події стрічки обертаються навколо історії майстра львівських каналізаційних мереж Леопольда Сохи (у фільмі його зіграв Роберт Вєнцкєвич). Він, ризикуючи своїм життям і життям своїх рідних, врятував від смерті понад десятьох євреїв. Весною 1942 року відбувалась остаточна ліквідація гетто в містах Східної Європи, зокрема у Львові. Нацисти оголосили, що за будь-яку допомогу євреям, навіть якщо їм подадуть склянку води, вони каратимуть на смерть усю сім’ю помічника. Та ця загроза не злякала кількох сміливців, які не могли залишатися осторонь чужого горя. Леопольд Соха, Стефан Врублевський та Єжи Ковальов заховали у львівській каналізації приречених на смерть людей і протягом 14 місяців приносили їм їжу, прали одяг, оберігали перед новими небезпеками.

^ АҐНЄШКА ХОЛЛАНД / Agnieszka Holland

режисер, сценарист, актриса
Народилася 28 листопада 1948 року у Варшаві. Закінчила факультет кіно та телебачення Празької академії виконавських мистецтв. Розпочинала кар'єру як асистент режисера, співпрацювала з Кшиштофом Зануссі та Анджеєм Вайдою.

У 1975 дебютувала фільмом «Вечір у Абдона» / Wieczór u Abdona, який позначив прорив польської «нової хвилі». У 1978 зняла фільм «Провінційні актори» / Aktorzy Prowincjonalni, який був відзначений «Премією критиків» (Приз ФІПРЕССІ) на Каннському фестивалі 1980 року.

З 1981 працювала за кордоном, спочатку в Німеччині та Франції, а згодом у США.

Найвідоміші фільми Холланд – стрічка воєнної тематики, знята на основі біографії Соломона Переля, «Європа, Європа» / Europa, Europe (1991), яка була удостоєна премії «Золотий глобус» як найкращий фільм іноземною мовою та номінована на премії «Оскар» і BAFTA, а також сильна емоційна драма про складні стосунки фермера-християнина та утікачки з Варшавського гетто «Гіркі жнива» / Bittere Ernte (1980), номінована на премію Американської кіноакадемії як найкращий іноземний фільм.

Аґнєшка Холланд – одна з найвідоміших режисерів Польщі. Викладає у Бруклінському коледжі Нью-Йоркського університету.

ЇЇ остання стрічка «У темряві»/ In Darkness здобула номінацію на премію «Оскар» як найкращий фільм іноземною мовою у 2012 році.
Вибрана фільмографія:
2011 - У темряві / In Darkness

2011 - Вбивство / The Killing, серіал

2011 - Трімей / Treme, серіал

2007 - Команда / Ekipa, серіал

2006 - Як Бетховен / Copying Beethoven

2002 - Лікар / Julie Walking Home

2001 - Золоті мрії / Golden Dreams, короткометражний фільм

2001 - Постріл у серце / Shot in the Heart

1999 - Третє чудо / The Third Miracle

1997 - Площа Вашингтона / Washington Square

1995 - Повне затемнення / Total Eclipse

1993 - Таємничий сад / The Secret Garden

1993 - Три кольори: Синій / Trois couleurs: Bleu (співсценарист фільму)

1993 - Три кольори: Білий / Trois couleurs: Blanc (співсценарист фільму)

1993 - Три кольори: Червоний / Trois couleurs: Rouge (співсценарист фільму)

1992 - Олів’є, Олів’є / Olivier, Olivier

1990 - Європа, Європа / Europa, Europe

1988 - Вбити священика / To Kill a Priest

1985 - Гіркі жнива / Bittere Ernte

1982 - Допит / Interrogation

1980 - Лихоманка / Gorączka

^ ВІРТУАЛЬНА ВІЙНА

WIRTUALNA WOJNA
Документальний фільм

Польща / 2012 / 70 хв.

Режисер і сценарист: Яцек Блавут

Оператори: Єжи Рудзинський, Міхал Марчак, Яцек Блавут, Моніка Возняк
ТРЕЙЛЕР


 • Найкращий документальний фільм за версією Польської кіноакадемії (2013)


Камера спостерігає за міжнародним середовищем інтернет-гравців, які на симуляторах польотів розігрують повітряні баталії, намагаючись змінити хід історії у віртуальному світі. Їхня пристрасть поступово переходить у залежність, коли вони самі перетворюються на власних аватарів. Мистецтво майстра документу можна простежити як у теплому змалюванні людських слабкостей, так і у розмаху інсценізованих батальних змагань.
^ ЯЦЕК БЛАВУТ / JACEK BŁAWUT
режисер, оператор, актор, продюсер, сценарист
Яцек Блавут народився у 1950 році в Сілезії, закінчив операторський факультет Кіношколи в Лодзі. У 1988 отримав премію Ст. Виспянского другого ступеня за досягнення в галузі операторської роботи, в 1992 – Премію Міністра культури і мистецтва «Laterna Magica» за діяльність у сфері культури, а в 1994 – премію «Паспорт Політики». Оператор і режисер понад 50 фільмів, лауреат різних польських і міжнародних кінопремій, у тому числі двічі був номінований на європейську премію «Фелікс» – за фільм «Ненормальні»/ Nienormalni (1990) та «Країна народження»/ Kraj urodzenia (2002) (в номінації «Найкращі документальні фільми»). Також Яцек Блавут працював з польським режисером Кшиштофом Кешльовським, він знімав його цикл із 10 телевізійних фільмів «Декалог» / Dekalog (1989). Протягом 20 років понтифікату Івана Павла ІІ був оператором паломництв Папи Римського. Викладає в кіношколах у Берліні, Ганновері, Торуні та Варшаві. У 1992-94 роках брав участь у виданні журналу «Світове кіно». З 2003 – член Європейської кіноакадемії.
Режисерська фільмографія:
2012 - Віртуальна війна / Wirtualna wojna

2008 - Ще не вечір / Jeszcze nie wieczór

2007 - Боєць / Wojownik

2005 - Щур у короні / Szczur w koronie, короткометражний фільм

2004 - Born Dead

2002 - Країна народження / Kraj urodzenia, короткометражний фільм

1990 - Ненормальні / Nienormalni

1987 - Грудочка цукру / Kostka cukru, короткометражний фільм


^ ПОЛЬСЬКА СИБІРІАДА – ФІЛЬМ-ЗАКРИТТЯ

SYBERIADA POLSKA
Історична драма

Польща / 2013 / 125 хв.

Режисер: Януш Заорський

Сценаристи: Miхал Комар, Мачей Дуткевич (за мотивами твору Збіґнєва Доміно «Польська Сибіріада»)

Оператор: Анджей Вольф

Композитор: Кшесимир Дембський

Актори: Адам Воронович, Уршула Грабовська, Соня Богосевич, Ян Пешек, Андрій Журба, Ігор Гнезділов, Валерія Гуляєва, Дмитро Сова, Олександр Крижановський, Анатолій Зіновенко
ТРЕЙЛЕР
Фільм оповідає про драматичну долю Яна Долини та його дружини і дітей. Разом вони змушені протистояти жорстокому НКВС, нелюдським умовам радянського табору та безжальній природі. Їхня єдина зброя – це кохання, відвага і надія….

ЯНУШ ЗАОРСЬКИЙ / Janusz Zaorski

режисер, сценарист, актор, продюсер

Народився 19 вересня 1947 року у Варшаві. Закінчив режисерський факультет Вищої школи кінематографії, телебачення і театру в Лодзі. Януш Заорський – представник «кіно морального неспокою» – течії в польському кінематографі в 1976-1981 роках. Дебютував у кіно в якості режисера у 1970 році з фільмом «На добраніч» / Na dobranoc. З 1988 – художній керівник кіноспівдружності «Дім». У 1987-89 роках – член Комітету з питань кінематографії. У 1991-93 – Голова Комітету радіо і телебачення. 1994-95 – Голова Державної ради з питань телебачення і радіомовлення.
Вибрана режисерська фільмографія:
2013 - Польська Сибіріада / Syberiada polska

2005 - Лікар дерев / Lekarz drzew

2002 - Хакер / Haker

1997 - З Новим Йорком! / Szczęśliwego Nowego Jorku

1988 - Футбольний покер / Piłkarski poker

1985 - Боденське озеро / Jezioro Bodeńskie

1984 - Баритон / Baryton

1982 - Матка Крулів / Matka Królów

1981 - Дитячі питання / Dziecinne pytania

1977 - Кімната з видом на море / Pokój z widokiem na morze

1974 - Кар'єра / Awans

1970 - На добраніч / Na dobranoc

Польський Інститут у Києві
01030 Київ, Україна, вул. Б. Хмельницького 29/2, оф. 17

+ 38 044 288 03 04

+ 38 044 278 16 01

+ 38 044 278 30 65

www: www.polinst.kiev.ua
Олена Бабій

експерт з програмної діяльності, 

olena.babij@instytutpolski.org
Тетяна Артушевська,

експерт з інформаційних питань

tatiana.artuszewska@instytutpolski.org

“Артхаус Трафік”

Денис Іванов, продюсер, email: producer@arthousetraffic.com
Лілія Алексєєва, керівник відділу кінопрокату:

+38 (096) 489 39 90, еmail: lilya@arthousetraffic.com
Олександра Кравченко, медіа-координатор:

+38 (067) 996 777 1, email: press@arthousetraffic.comСхожі:

Польський Інститут у Києві представляє культурний проект «Дні Польського Кіно в Україні», який вже 8-ий рік поспіль демонструє українській публіці найцікавіші icon1. Поява людини й первісних форм життя в Українї. Трипільська культура
Витоки українського народу сягають первісного суспільства. На нинішній українській землі люди з’явилися близько 300 тис років тому....
Польський Інститут у Києві представляє культурний проект «Дні Польського Кіно в Україні», який вже 8-ий рік поспіль демонструє українській публіці найцікавіші iconНасамперед dance майдан це проект, який несе в суспільство молодіжну...
Перший в Україні проект, розрахований на жителів районних центрів та міст обласного значення
Польський Інститут у Києві представляє культурний проект «Дні Польського Кіно в Україні», який вже 8-ий рік поспіль демонструє українській публіці найцікавіші iconТема Вступ. Росіяни та білоруси в Україні
Основні етногенетичні шари росіян в Україні та їх характеристика. Форми російської колонізації українських територій. Національно-культурний...
Польський Інститут у Києві представляє культурний проект «Дні Польського Кіно в Україні», який вже 8-ий рік поспіль демонструє українській публіці найцікавіші iconAct in ua : практичний курс з організації проектів
Вже в друге в Україні проводиться освітній проект Act in. Ua, що організовує молодіжна студентська організація aiesec
Польський Інститут у Києві представляє культурний проект «Дні Польського Кіно в Україні», який вже 8-ий рік поспіль демонструє українській публіці найцікавіші iconТема державно-правове становище українських земель в литовсько-польський період (XIV – XVII ст.)
Права писані, надані державі великому князівству литовському, руському, жемайтському та іншим світлійшим паном сигізмундом, з божої...
Польський Інститут у Києві представляє культурний проект «Дні Польського Кіно в Україні», який вже 8-ий рік поспіль демонструє українській публіці найцікавіші iconAmerica Days in Donetsk Schedule Дні Америки в Донецьку Програма
Церемонія відкриття Американського кінофестивалю “Незалежність” (aiff) у Донецьку, програма документального кіно
Польський Інститут у Києві представляє культурний проект «Дні Польського Кіно в Україні», який вже 8-ий рік поспіль демонструє українській публіці найцікавіші iconХудожньої культури
Голівуд – імперія кіно. Чарлі Чаплін. Уолт Дісней. Основні жанри американського кіно. Старенька О
Польський Інститут у Києві представляє культурний проект «Дні Польського Кіно в Україні», який вже 8-ий рік поспіль демонструє українській публіці найцікавіші iconСклад проекту з Художньої культури: Диск
Голівуд – імперія кіно. Чарлі Чаплін. Уолт Дісней. Основні жанри американського кіно. Блінова К
Польський Інститут у Києві представляє культурний проект «Дні Польського Кіно в Україні», який вже 8-ий рік поспіль демонструє українській публіці найцікавіші icon3. Диплом міжнародний, визнається в країнах єс та в Україні
Комусь відповіді вже відомі, за когось їх «самостійне» майбутнє вже визначили батьки, хтось обирає свій шлях за порадою друзів, знайомих,...
Польський Інститут у Києві представляє культурний проект «Дні Польського Кіно в Україні», який вже 8-ий рік поспіль демонструє українській публіці найцікавіші iconФонетика – розділ мовознавства, який вивчає звуковий склад мови....
Фонетика – розділ мовознавства, який вивчає звуковий склад мови. В українській мові 38 звуків
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2013
звернутися до адміністрації
mir.zavantag.com
Головна сторінка