Координаційний центр Євроклубів «Pu Re»
НазваКоординаційний центр Євроклубів «Pu Re»
Дата конвертації18.06.2013
Розмір69.7 Kb.
ТипПлан-конспект
mir.zavantag.com > Астрономия > План-конспект
Кролевецький районний Будинок дітей та юнацтва

Координаційний центр Євроклубів «Pu-Re»
План-конспект

заняття до теми

«Громадсько-масова робота клубу. Обмін делегаціями.

Організація спільних заходів.

Організація та проведення публічних заходів (круглі столи, конференції, громадські слухання тощо) в системі планування ПР. Основи використання інформаційних та мультимедійних технологій.»

(03.05.13, п’ятниця)Пошук перспективи обміну ідеями є найбільш доцільним способом самореалізуватись, тому як від ідеї до проекту лише декілька кроків. Вони складні. Вони вирішальні та практичні. Зробити їх означає виявить соціальну відповідальність в командному розумінні.

Здивувати тим, що спілкуватись можна і без безпосереднього контакту зараз навряд чи вдасться. Так само як і переконати когось в тому, що лише пряме спілкування може бути ефективним з точки зору реалізації спільних проектних ініціатив.

В час Skype, соціальних мереж та електронної пошти процес об’єднання заради співпраці став ефективнішим саме через застосування віртуального миттєвого та візуального інформаційного обміну.

Актуальним залишається:

  • Правильне (узгоджене) планування;

  • Дієвий менеджмент (організація та контроль взаємодії);

  • Аналіз та синтез крізь креативне сприйняття завдань проекту;


Сьогодні спілкування в Інтернеті дає можливість активу проекту бути дієвим та компетентним.

Працює наша група: http://vk.com/club31111183 («Координаційний центр Євроклубів «Pu-Re»).

Протягом вечора (з 18.00 до 21.00) на зв’язку.

Варто відмітити, що прагнення організувати он-лайн спілкування набуло практичної реалізації 26 грудня минулого (2012) року. За ініціативою молодіжного активу з м. Горлівка, ми взяли участь в теле-мості (скайп), в якому спілкувались з молоддю з Вінниці та Горлівки. Для цього нам потрібний був доступ до Інтернету. Таку можливість надала Кролевецька районна бібліотека, яка вже має досвід проведення таких публічних заходів, завдячуючи міжнародному проекту «Бібліоміст».
^ 26 грудня 2012 року, середа, в режимі он-лайн ми спілкувались з метою обміну досвідом, набуття нових можливостей в сенсі спільної реалізації ряду молодіжних ініціатив. Результатом спілкування стало створення групи в соціальній мережі «В контакті»: http://vk.com/club47484045
Далі наша мета – організація стійкого каналу он-лайн зв’язку з молоддю з Гміни Мальборк (Польща), побратима Кролевецького району. Форма – скайп-спілкування (телеміст). Спробуємо вже в майбутньому підтримувати цей канал. А в лютому 2013 року – 01 лютого, п’ятниця о 14.35 (до 15.20) в Кролевецькій районній бібліотеці відбувся перший скайп-міст з Мальборком!

Отже,

Телеміст (Skype) «Мальборк – Кролевець»

Дата проведення: 01.02.13, п’ятниця.

Час: 14.35 – 15.20. Далі буде…

Уроки та досвід, проекти та перспектива комунікаційного обміну.
Якщо у тебе є друзі з Мальборка (Польща) або якщо ти є учасником Координаційного центру Євроклубів "Pu-Re", тоді у тебе є нагода поспілкуватись за допомогою SKYPE з польськими побратимами в рамках серії молодіжних ініціатив Кролевецького району та Гміни Мальборк...

Місце проведення сеансу: Кролевецька районна бібліотека.

Отже – шукайте можливість бути присутніми на он-лайн комунікації. Обговоримо наші плани, поділимось новинами, цікавою інформацію з життя громади та особистого (в рамках дозволеного). Спробуємо уявити які саме спільні кроки дозволять поглибити дружбу та перевести її на рівень ефективної співпраці. Спробуємо домовитись щодо регулярності он-лайн спілкування... Ініціатива з боку учасників вітається!

До зустрічі в читальному залі Кролевецької районної бібліотеки!

Ми разом реалізуємо проект «Дебатна школа: активна молодь – успішна громада» (SDS-12/13).
*Організаційна підтримка – Кролевецький районний Будинок дітей та юнацтва.

Технічне забезпечення – Bibliomist, Skype.
Концепція діяльності Євроклубів включає в себе проведення різноманітних інтелектуальних турнірів та конкурсів (від конкурсу на кращий публічний виступ до КВЕСТу та дебатних турнірів). Головною потребою є: бажання з боку учасників (потенційних учасників, старшокласників та забезпечення ресурсної бази системи заохочення та мотивування). Адже – просто грати не цікаво. Має бути метою – виграти та одержати солідний приз…
Наприклад, задля того, аби краще зрозуміти, що таке Дебати, потрібно – спробувати! Для того, аби організувати дебатний турнір, необхідно від 4 до 8 учасників (або індивідуальних або команд, в залежності від формату гри). Адже, головне – учасники! Проте, навіть за умови їх наявності та за відсутності матеріально-технічної бази, проведення дебатного турніру є проблематичним. Зрозуміло, що гравці мають бути підготовленими (обізнаними з правилами та вільно володіючими основними поняттями дебатів як рольової гри за правилами).

^ Однак, не лише ігри та ток-шоу. Існує великий сектор публічних заходів, спрямованих на просування місія організації (формування позитивного сприйняття у формі інформаційного супроводу діяльності), навчальний процес, обмін досвідом тощо. Особливо корисними є презентації з метою створення ресурсу досягнення мети (промо-акції, презентації проекту з метою отримання підтримки та фінансування).

Взагалі, організація будь-якого публічного заходу має переслідувати певну мету та бути структурованою моделлю вирішення певної проблеми.

Сьогодні потрібно використовувати наявні технічні можливості для доступності та наглядності пропонованої теми. Для цього потрібно знати як готувати мультимедійні презентації з використанням програми Power Point від Microsoft.

10 порад як підготувати успішну презентацію.
^ 1. Використовуйте ефектні матеріали для оформлення свого виступу.
У якомусь сенсі простота використання програми PowerPoint є її гіршим ворогом. Створення ефектних слайдів і картинок може бути простим і захоплюючим заняттям, проте не слід забувати, що PowerPoint не призначається для автономного використання. Аудиторія хоче чути ваш виступ, а не дивитися на зображення, які блимають на екрані. Створіть переконливу презентацію, але подбайте про те, щоб ваші власні висловлювання були не менш яскравими. Не слід забувати, що слайди грають допоміжну роль під час усного виступу.

^ 2. Не ускладнюйте презентацію.
Ви напевно бачили презентації, створені в PowerPoint та інших програмах, які явно викликають у доповідача більшу наснагу, ніж сама тема обговорення. Часом виникає таке відчуття, що автор презентації просто закоханий у кожну створену ним лінію, завитки і спецефект. Однак найбільш ефектні презентації PowerPoint прості. Такі презентації містять зрозумілі діаграми та графіки, що підкреслює мова доповідача.
^ 3. Зведіть кількість цифр і статистики до мінімуму.
Одним з привабливих аспектів PowerPoint є можливість представлення ідей і висловлювань доповідача в короткій формі. Складно донести думку через нагромадження цифр та статистики. Ефектна презентація PowerPoint не містить більшої кількості цифр. Якщо необхідно підкреслити якісь статистичні дані у презентації, скористайтеся малюнком чи фотографією.
^ 4. Не повторюйте те, що написано на слайдах PowerPoint.
Однією з найбільш поширених і шкідливих звичок серед користувачів PowerPoint є Читання тексту на слайдах. Це не тільки надмірність (невже ваша роль полягає лише в тому, щоб клацати мишею?), А й вірний спосіб зробити нудною будь-яку, навіть саму яскраву презентацію. Показ презентації повинен супроводжуватися усною мовою, яка доповнює і описує (але не переказувати) видиму на екрані інформацію.
^ 5. Робіть своєчасні зауваження.
Ще одна поширена проблема - збіг за часом зауважень доповідача з відображенням нового слайда. Це лише розсіює увагу аудиторії. При правильному плануванні презентації спочатку має відображатися новий слайд і аудиторії дається певний час на те, щоб прочитати і засвоїти інформацію, а потім йдуть коментарі доповідача, що уточнюють та доповнюють показане на екрані.
^ 6. Робіть перерви.
Як вже було зазначено, PowerPoint краще всього використовувати в якості візуального доповнення до усного виступу. Досвідчені користувачі PowerPoint не соромляться час від часу показувати аудиторії порожній екран. Це не тільки дозволяє слухачам відпочити, але і допомагає сфокусувати увагу під час усного спілкування, наприклад в ході групового обговорення або при відповіді на запитання аудиторії.
^ 7. Використовуйте яскраві кольори.
Яскравий контраст між текстом, графікою і фоном допомагає донести до слухачів думки й емоції.
8. Імпортуйте додаткові малюнки та фотографії.
Не обмежуйтеся тим, що пропонує PowerPoint. Використовуйте зовнішні малюнки та фотографії, а також відео, щоб прикрасити та урізноманітнити свою презентацію.
^ 9. Пропонуйте роздаткові матеріали в кінці, а не в середині презентації.
Якщо слухачам не потрібно переглядати роздаткові матеріали під час виступу, краще надати їх у кінці презентації.
^ 10. Відредагуйте презентацію перед виступом.
Ніколи не забувайте про аудиторію. Підготувавши слайди PowerPoint у чорновому варіанті, відредагуйте їх, уявивши, що ви – один із слухачів. Якщо щось здасться непривабливим, відволікаючим або незрозумілим, правте безжально. У більшості випадків така правка добре відбивається на якості презентації в цілому.
Будь-яка мультимедійна презентація – це творчий продукт, базований на ІТ, який покликаний допомогти зробити публічний виступ успішним. В будь-якому випадку – саме ви, як оратор, будете в центрі уваги, а не ваша презентація.Саме у такий спосіб: підготувавши необхідну тематичну презентацію, в якій є проблема та спосіб її вирішення (або – привернуто увагу до проблеми та подано заклик до взаємодії з метою її подолання), розмістивши її в Інтернет (спеціалізований ІТ-ресурс: http://www.slideshare.net/drloving077 ) утворюємо умови для комунікації на відстані. Додатково – організація та проведення телемостів. Не заради – побачити та порадіти, а з тим, щоб обговорити та скоординувати плани по реалізації актуальних молодіжних ініціатив.
Спроба взаємодіяти з використанням ІТ – чудовий прояв молодіжної ініціативи та соціальної відповідальності!

Схожі:

Координаційний центр Євроклубів «Pu Re» iconКоординаційний центр Євроклубів «Pu-Re»
Підведення підсумків за ІІ півріччя 2012 року. Про роботу Координаційного центру Євроклубів «Pu-Re» з просування та виконання проекту...
Координаційний центр Євроклубів «Pu Re» iconКоординаційний центр Євроклубів «Pu Re»
Підтема: Етапи розроблення пр-стратегії компанії. Пр-кампанія як основний механізм на шляху до успіху
Координаційний центр Євроклубів «Pu Re» iconКоординаційний центр Євроклубів «Pu-Re»
Підтема 4: «Формування іміджу через реалізацію соціальних проектів, покликаних покращити якість життя.»
Координаційний центр Євроклубів «Pu Re» iconКоординаційний центр Євроклубів «Pu-Re»
Підтема 4: «Формування іміджу через реалізацію соціальних проектів, покликаних покращити якість життя.»
Координаційний центр Євроклубів «Pu Re» iconКоординаційний центр Євроклубів «Pu-Re»
«Основи паблік-рілейшнз (зв’язків з громадськістю) як головна умова ефективного спілкування та комунікації досягнення цілей»
Координаційний центр Євроклубів «Pu Re» iconКоординаційний центр Євроклубів «Pu Re»
«Особистість І професія. Профконсультування. Організація та проведення дебатних турнірів (командних змагань інтелектуального спрямування)....
Координаційний центр Євроклубів «Pu Re» iconКоординаційний центр Євроклубів «Pu Re»
«Особистість І професія. Профконсультування. Організація та проведення дебатних турнірів (командних змагань інтелектуального спрямування)....
Координаційний центр Євроклубів «Pu Re» iconКоординаційний центр Євроклубів «Pu Re»
«Особистість І професія. Профконсультування. Організація та проведення дебатних турнірів (командних змагань інтелектуального спрямування)....
Координаційний центр Євроклубів «Pu Re» icon«Координаційний центр Євроклубів «Pu Re»
Соціальна відповідальність та соціальна активність: критерії оцінки якості громадянського суспільства
Координаційний центр Євроклубів «Pu Re» iconКоординаційний центр Євроклубів «Pu-Re»
Клубний день. Організація та проведення публічних заходів (дебатних турнірів, конкурсів ораторського мистецтва, командних змагань...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2013
звернутися до адміністрації
mir.zavantag.com
Головна сторінка